Wpis z mikrobloga

@DEJW88: az sie we mnie zagotowalo, o czym #!$%@? oni #!$%@?ą ? jakie prawa i szanse dokladnie maja na mysli?? konkrety poprosze, w jaki sposob kobiety w Polsce sa dyskryminowane? to jakis obłed jest
  • Odpowiedz
@DEJW88: Kiedyś w radiu leciała ta reklama, odnośnie 107 lat. Szczerze? Ja wiem, że jestem narcyzem itd. ale nie potrafię się martwić czymś czego nawet nigdy nie zaznam. Pozdychają wszyscy z tego filmiku i świat będzie tak samo #!$%@? jak przed tą ''kampanią'' na tiktoku XD Ktoś, to traktuje na serio, ale tak, że patrzy na ten filmik, bije się w pierś i postanawia od dzisiaj być lepszym człowiekiem XD Kończcie
  • Odpowiedz
@DEJW88: czego kura nie dożyją? Paygap? Nigdy się z tym nie spotkałem. Za młodziaka jak pracowałem na produkcji to byłem w brygadzie złożonej w większości z kobiet. Musiałem dźwigać najcięższe rzeczy, kłaść je na najwyższe półki, bo "jesteś facetem to musisz", a pomimo tego kobiety zarabiały tyle samo co ja.

Później w pracach biurowych (jako inżynier) też każdy zarabiał +- to samo (odchylenie w zależności od umiejętności negocjacyjnych i doświadczenia, płeć
  • Odpowiedz
  • 22
Tu macie przykład jaki wpływ, moc przebicia ma feministyczny przekaz, w ogóle to zabawne, że do głoszenia takich dyrdymałów udało się zaangażować tak wiele sławnych, wpływowych ludzi, wyobrażacie sobie, że taki spot powstałby o mężczyznach xd?, @ZlotyJakub @loczyn @Romoro @NDSS @JohnShelby @Pomarancza_2310 @nomenklatura_pospolstwa @Arcadius36 @nietwojinteres135 @Blaskun @KamilloPL
D.....8 - Tu macie przykład jaki wpływ, moc przebicia ma feministyczny przekaz, w ogó...

źródło: comment_1626184560GCXKDvJqMz8sWIpFvvz28s.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz