Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@DEJW88: masz w 100 procentach rację. A odnośnie do opieki nad dziećmi to tego zupełnie nie rozumiem. Często matka jest z patoli, ojciec porządny człowiek, ale dzieci i tak idą do mamy, bo PRZECIEŻ TO MATKA, KOBIETA, KTÓRA WYDALIŁA TE DZIECI.
  • Odpowiedz
Czego nie dożyją? xD Nie wiem, u mnie w pracy jest parę dziewczyn i ja żadnych różnic nie widzę. Ani w traktowaniu przez przełożonych, ani w pensji, ani w efektywności. Teraz na zdalnym różnicę widzę jedynie w odmienianiu słów np. "zrobiłam" xD Tak to bym nawet nie wiedział, że to kobieta
  • Odpowiedz
@DEJW88 przecież tą bandę już Stanowski wyjaśnił przed euro na kanale sportowym, jakieś badania z dupy pod własną tezę, ogólnie oni wszyscy są już dawno na orbicie i nie zamierzają wracać
  • Odpowiedz
@DEJW88: takie #!$%@? moga byc programistkami u mnie na infie bylo pare kobiet byly dobre z matmy i co z tego zadna nie umiala programowac, a ta co umiala to sie okazalo ze koles pisal za nia projekty do oddania. Dodam ze dziewczyna z najlepsza srednia skonczyla w jakiejs firmie i rekrutuje ludzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@selekcjoner541 no duża część społeczności tiktoka to 14-letnie lewaczki, i właśnie to mnie w tym martwi, że tym młodym, podatnym na takie zagrania osobom wpaja się taki szkodliwy światopogląd, który gdy już dorosną pewnie zyska na sile, stanie się powszechniejszy
  • Odpowiedz