Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Therion95: z informacji dostępnych to poważnych wad nie stwierdzam. Jedyny feler to taki że kuchnia z salonem jest mało ustawna. Np nie ma gdzie postawić telewizora. Tak poza tym wszystko ok. Dobrze zorientowane względem stron świata. Jaki będziesz miał widok z oknem? Które piętro? Czy lokal jest z windą?
@eskimos-albinos: Sam myślałem nad tym tv. jak kupie 65 cali to sofa bedzie za blisko nawet jeśli je odwrócę względem tego co jest na planie i dam telewizor na ścianę. No ale nie da się mieć wszystkiego. Budynek 4 piętra, plan moeszkania jest z 3 ale tutaj balkon jest tak że nad jest taras najdroższego apartamentu a balkon nie ma żadnego daszku więc sąsiad będzie mógł pluć na łeb. Więc chyba
@Catmmando: Ja moge myć, lepiej tak niż żyć jak w piwnicy. XD Widziałem mieszkanie gdzie masz 3x7m salon z kuchnia i tylko na jednej, krótszej ścianie balkon na wschód. Może przesadzam ale mam wrażenie że popoludniami byloby slabo.
@Therion95: moim zdaniem ten układ podchodzi pod pato. Salon z aneksem mały i nieustawny. Pokoj 6 metrów to żart. Za to łazienka nieproporcjonalnie duża.
Ja bym połączył mały pokój z salonem albo probował przenieść tam kuchnię. Wtedy wypoczniesz w salonie. A jeśli potrzebujesz 3 pokoi to nie na 53 metrach, chyba ze w bloku gomułkowskim, wtedy jakoś sprytniej projektowali.
@OrzechowyDzem: Jeśli ktoś będzie miał do wynajmu :p Nie ma ich jakoś bardzo dużo.
@theoforos1: Jak mi dołożysz ekstra 60k to będzie większy. :p Musze liczyć siły na zamiary bo potem takie mieszkanie trzeba wykończyć. :)
@Ogau: @eskimos-albinos: Cały czas zastanawiam się czy nie lepiej zamiast 415 dac 435 i miec metraz wiekszy ale skonczyć bez pieniędzy na wykończenie całego mieszkania XD
@Therion95: Ja wyszedłem z prostego założenia: w garażu nie mieszkam. Lepiej większe, ustawniejsze mieszkanie niż małe + garaż. A miejsce w garażu udało się wynająć bez problemu.
Przy cenie ~250 zł/mies. policz sobie w jakim czasie zwróci się 35 tys. zł
Kanapę dać na przeciwko tego "niby narożnika", tv na ścianę tu gdzie "niby narożnik" i no problemo. A stół z opcją rozłożenia dać tam gdzie jest widoczny na wizualizacji i spoko.


@OrzechowyDzem: I do tego zastawić wyjścia na balkon i no problemo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Therion95: 20 metrów to jest naprawdę za mało bez dużych kompromisów. Jak będziesz miał gości to wszystkich będziesz musiał zmieścić
@Ogau: Kanapą jedno wyjście zablokujesz, stołem jedno zablokujesz, ale zostaje jeszcze trzecie wyjście na balkon. Gdyby tu były małe okna zamiast balkonowych to już by Ci nie przeszkadzało postawić tam kanapę i stół? :P kwestia punktu widzenia.