Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Halski: ja mieszkam ze swoim w bloku, ale w sumie na wiosce i jak sam zostaje to każdy domofon nawet u sąsiadów jest obszczekany. No i każdego dużego psa ze strachu chce zamordować co przypłacił już złamanym ogonem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@vinmcqueen: jak coś to hodowla mojego ziomka co ja brałem czeka na miot, psy sprawdzone, utytułowane w FCI, na hasło Traczex będzie zniżka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Traczex: no właśnie rozmawiamy tutaj z mxala na temat tego bloku, bo nie chciałbym żeby był niezadowolony z lokum. Ruchu myślę że dostatecznie dużo by miał tylko kwestia bycia sam kilka godzin dziennie, ale na szczęście raczej nie 8 h, bliżej 4
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Halski: 4h i wybiegany to będzie spanko. Tylko też trzeba pilnować na początku bo lubi uciekać za jakimś skuterem czy kombajnem. Pies moim zdaniem wymagający, to nie York ani Shih tzu. Normalny pies tylko kompaktowy
co tam pisałeś?


@Traczex: nic takiego, zapytałem czy to gończy polski, bo nie doczytałem, że to jamnik

bo w przypadku gończego, to już się nie dam nabrać na zdjęcia "o jaki milusi, słodziak", bo właśnie przerabiamy w rodzinie młodego gończego i takiego wrednego gnojka jeszcze nie u nas nie było xD