Wpis z mikrobloga

To już nie moja wina, że ktoś jest na tyle leniwy by się samemu tym nie zainteresować.


@Xing77: wymyśliłeś sobie głupia tezę, nie masz na jej poparcie żadnych argumentów, więc każesz je znaleźć swoim oponentom, a jak nie poszukają, to znaczy że są leniwi XDD
  • Odpowiedz
@skizo: Porównywanie, że w Szwecji jest większy rasizm niż w Polsce to jakby napluć Szwedom w twarz. Nie wiem jak sytuacja wygląda obecnie w Anglii ale myślę, że podobnie jak u nas. W Polsce obecnie ruchy prawicowe mają się całkiem dobrze. A jak wszyscy wiemy - w ruchu prawicowym rasizm jest nieodłącznym elementem. Raz większy, raz mniejszy, ale wciąż się pojawia. Nie chcę marnować czasu na szukanie dowodów, ponieważ nawet jeśli
  • Odpowiedz
Ja się w polsce nie spotkałem z rasizmem wobec czarnych. Chyba, że żarty o łapaniu w siatkę i dużych pytongach też się liczą XD
  • Odpowiedz
  • 4
@malronos oczywiście że się liczą. Przecież nie można o pewnych grupach żartować bo to rasizm albo homofobia albo inna fobia ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@Xing77: Niezła projekcja, ostatnio przecież były filmiki z tym murzynem co dzieciaki nagrywa w samych gaciach co je od rasistow wyzywa i generalnie wszystkich zaczepia i nawet w morde nie dostał bedac otoczonym przez naszych białasów, dla mnie to nawet za lekko został potraktowany przez naszych - taki wielki ten nasz rasizm jest.
  • Odpowiedz