Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mirki od #autocad mam w #!$%@?ę pilną (w sensie na rano) mam mapę w formacie dxf. W moim punkcie druku tego nie wydrukują, mam mieć pdf. Ktoś jest w stanie mi to przerobić? Są konwertery w sieci, ale wydaje mi się że nie działają dobrze - na mapie nie ma tego co powinno być i chce potwierdzić.
Auto CAD za free na moim złomie nie chce nawet odpalić instalacji.
Program autoCAD dwg and dxf to pdf wywala błędy.
Ja #!$%@?. #kiciochpyta
  • 9
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bobok: Tak, znam. Sprawdzałem, pod "Sheets" kryje się pusty arkusz. A pod 2d view teoretycznie powinna być opisana mapa. A jest tylko kawałek mapy. Bez adnotacji jaka to mapa, skali, etc itd. a to jest kluczowe. Jeśli ta strona jest "autoryzowana" to nic więcej nie zrobię. ewentualnie jutro skocze gdzieś gdzie mi to wydrukują na 100% i tyle.
@Wycu91: Znam taki ból. Pracowałem kiedyś w firmie, pardon - gałęzi potężnej międzynarodowej firmy która przysyłała mi pliki w formacie którego firmowy komp z 2GB RAM nie ogarniał. "No cóż, to twój problem". Konwertowałem w domu wieczorem, ale kontraktu nie zamierzałem przedłużać. Acha, nie Polska, żeby nie było zaraz narzekania na januszerię.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bialy100k: a weź. Firma niby nie Janusz, czasem jak coś się #!$%@? to po całości. Okazało się że używaliśmy złych map do projektu. Babka która tym się zajmuje siedzi na zdalnym bo urodziła niedawno.
Od gminy dostała pliki, wysyła to do mnie z adnotacja zrób i wyślij żeby dostali 14.07 i elo xD oczywiście gmina nie ogarnęła że 2 razy dostali wszystko na złej mapie. Dopiero #!$%@? teraz, po 1,5 miesiąca