Wpis z mikrobloga

Gdybym startował w wyborach to miałbym następujące postulaty:
- aborcja legalna na życzenie
- eutanazja na życzenie, niezależnie czy jesteś śmiertelnie chory czy po prostu chcesz w sposób spokojny i humanitarny wylogować się z tego świata
-przywrócenie kary śmierci
- sprowadzenie kleru do nic nie znaczącej instytucji, która nie ma nic do gadania w sprawie polityki czy dziedzin społecznych
- rydzyki i inne podobne wywalone na bruk, ich majątki i ziemie przejmuje skarb państwa
- dziewczęta będą mogły same chodzić na wizyty do ginekologa nie będąc pelnoletnie
- tabletki dzień po bez recepty w każdej aptece, nawet na powiatowej czy gminnej pipidówie
- legalizacja prostytucji, powstaną legalne burdele i dzielnice czerwonych latarni
- legalizacja narkotyków
- całkowicie świeckie państwo
- ogloszę się wodzem narodu i wprowadzę kult jednostki, ale z racji swobody w wyżej wymienionych postulatach jestem pewny, że nie będzie Wam to ani trochę przeszkadzać
Juz za sam fakt swodody seksualnej m.in. aborcji miałbym niemal pewny mandat dzięki głosom młodego pokolenia, także głosujcie na mnie w przyszłości.
#oswiadczeniezdupy #rozowepaski #niebieskiepaski #neuropa #4konserwy #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #roksa #seks
  • 10
eutanazja na życzenie, niezależnie czy jesteś śmiertelnie chory czy po prostu chcesz w sposób spokojny i humanitarny wylogować się z tego świata


@Felixu: oho, uważaj bo kiedykolwiek coś takiego przeszłoby w Polsce. Tutaj masz #!$%@?ć.
- ogloszę się wodzem narodu i wprowadzę kult jednostki, ale z racji swobody w wyżej wymienionych postulatach jestem pewny, że nie będzie Wam to ani trochę przeszkadzać


@Felixu: xDDD