Wpis z mikrobloga

Jako że @milosz1204 wysrał z siebie 3600 znaków, to nie mogę przejść obok tego obojętnie i muszę się odnieść. Jeśli czegoś nie zrozumiesz miłosz, co może być zrozumiałe, to napisz, chętnie objaśnię ci to w jeszcze prostszych słowach, zrozumiałych dla każdego. Zaczynamy:

Mam pytanie, czy wy powrutowcy jesteście normalni?


Tak, jesteśmy, dlaczego zwracasz się do nas w tak niemiłych słowach? Trochę kultury. Możemy mieć różne poglądy, ale zachowajmy jakiś poziom dyskusji. My, fani Roberta, jesteśmy co rusz przez was dehumanizowani tutaj na tagu.

Czy jak Kubicki przejdzie do serii Trabant Ultimate Bieda Racing Series ścigającej się na betonowych parkingach pod Lidlem, czy też do serii wyścigowej meleksów walczących o złoty puchar wójta wsi Wygwizdowo Górne koło Stulejkowic Wielkich to też będziecie gadać, że to poważne i szanowane serie wyścigowe, tylko dlatego, żeby wmówić sobie, że wasz idol wciąż się liczy w poważnym ściganiu i jest na orbicie zainteresowania największych?


Nie, bo takie serie nie ścigają się na Monzy, RBRingu i innych torach światowej klasy w Europie. To po pierwsze. Po drugie, serie które wymieniłeś nie skupiają uwagi topowych kierowców naszego globu. Tak, globu, przypomnę ci że w jednym zespole z Robertem jeździ również azjata.

Przecież i tak zaraz przejdzie do Alfy lub do Alpine, bo tak erb0 powiedział( ͡° ͜ʖ ͡°).


Rozmowy z Budkowskim musiały być zaawansowane, wiem to z pewnych źródeł, tak samo jak teraz są zaawansowane w sprawie Alfy i zastąpienia Kimiego. Wypowiadał się o tym ostatnio sam Vasseur. A skutki decyzji Budkowskiego widać ostatnio bardzo dobrze, wystarczy spojrzeć jak w ostatnich kwalifikacjach i wyścigach radzi sobie francuska miernota ocon.

Otóż zdradzę wam powrutowcy mały sekret. Kubica nikogo nie obchodzi. Nikt poważny go nie chce.


Ta głupota została obalona już tyle razy, że popisujesz się zwyczajną ignorancją. Mogę podlinkować ci wypowiedzi przedstawicieli Ferrari, Mercedesa, Haasa, Williamsa, Renault itd. po 2011 roku. Ale nie wierzę, że ich nie znasz, przecież interesujesz się Formułą 1 prawda?

Nie obchodzi go to, bo ma Fernando i Estebana, którzy są dużo lepsi od Kubickiego.


To już zupełny odlot, nawet nie wiem jak to skomentować xDDDD no dobra, Fernando jeszcze zrozumiem, bo zanim Robert by się wjeździł... Ale ocon, ta miernota? xDD przytaczając wypowiedź Christiana Hornera, "Niech najpierw nauczy się co znaczą niebieskie flagi". W tym samym akapicie nie przedstawiasz żadnych argumentów, tylko samem pociski po Robercie, hehe kawa z Orlenu, hehe inwalida i takie tam, nie obrazisz się więc że pominę parę zdań.

Już nawet FE jest poważniejszą serią wyścigową.


To samo FE, w którym istnieje FanBoost? To jest poważniejsza seria od European Le Mans Series? Dla tych, którzy nie wiedzą - W każdym wyścigu, fani mogą głosować na swojego ulubionego kierowcę za pośrednictwem różnych mediów społecznościowych, w celu zapewnienia im dodatkowej mocy. Głosowanie rozpoczyna się na sześć dni przed wyścigiem i kończy się po piętnastu minutach od rozpoczęcia wyścigu. Pięciu kierowców z najlepszymi wynikami otrzymuje Fanboost w postaci dodatkowej mocy, którą można wykorzystać w 5-sekundowym oknie podczas drugiej połowy wyścigu. To jest ta poważniejsza seria wyścigowa?

Ktoś powie, że hurr durr co ty tam wiesz, Kubica to topowy kierowca. BYŁ topowym kierowcą 12 lat temu słowo klucz. Ale nim już nie jest. Przez głupie decyzje zniszczył sobie karierę i tyle. Nie wróci już do F1 powrutowcy bo nikt poważny go już nie chce, są lepsi i bardziej perspektywiczni od niego.


Odsyłam wyżej, gdzie już ci objaśniłem zainteresowanie topowych zespołów Robertem po 2011 roku. Google nie boli. Chyba że nie uważasz wypowiedzi Toto Wolffa, czy Roberta o rozmowach z Ferrari w 2018, za prawdziwe. Po tobie można się spodziewać każdego wytłumaczenia.

W ostatnim akapicie pałujesz się do jakiegoś chorego przykładu Ronaldinho, który to sam zniszczył sobie karierę narkotykami, hazardem i hulańczym stylem życia, niestety nijak się to ma do Roberta. Ciężko tam stwierdzić o co ci chodzi, więc zostawiam bez komentarza. Ah, no i jeszcze na koniec twoje buńczuczne "Nie zapraszam do dyskusji bo nie ma o czym.". Otóż jest, takie ordynarne kłamstwa należy prostować w zarodku, bo jeszcze ktoś uwierzy, że to co piszesz jest prawdą. Na przekór tobie, ja zapraszam do dyskusji bo jest o czym. Pozdrawiam

Odpowiedź na wpis: https://www.wykop.pl/wpis/59023671/dobra-poprzednie-modek-mi-usunal-to-teraz-sprobuje/

#f1 #kubica #supportkubica #rk2022
  • 39
To już zupełny odlot, nawet nie wiem jak to skomentować xDDDD no dobra, Fernando jeszcze zrozumiem, bo zanim Robert by się wjeździł... Ale ocon, ta miernota? xDD przytaczając wypowiedź Christiana Hornera, "Niech najpierw nauczy się co znaczą niebieskie flagi". W tym samym akapicie nie przedstawiasz żadnych argumentów, tylko samem pociski po Robercie, hehe kawa z Orlenu, hehe inwalida i takie tam, nie obrazisz się więc że pominę parę zdań.


@3x32: No
Rozmowy z Budkowskim musiały być zaawansowane, wiem to z pewnych źródeł, tak samo jak teraz są zaawansowane w sprawie Alfy i zastąpienia Kimiego. Wypowiadał się o tym ostatnio sam Vasseur. A skutki decyzji Budkowskiego widać ostatnio bardzo dobrze, wystarczy spojrzeć jak w ostatnich kwalifikacjach i wyścigach radzi sobie francuska miernota ocon.


@3x32: sam już nie wiem czy to jest troll, czy powrutowe porażenie muzgowe.
@3x32:

Wystarczy potrafić odczytywać znaki. http://www.robertkubica-klubkibicow.pl/2021/05/budkowski-o-kubicy-nie-mogl-pokazac-swojego-calego-talentu/ Tutaj zbiór większości tych znaków i mrugnięć okiem w kierunku poważnych obserwatorów życia w padoku


No dobra, a jak to się ma do twoich rewelacji o zaawansowanym stanie rozmów Roberta z Alfą i podmianą za Kimiego? Jakie źródło masz na to?