Wpis z mikrobloga

Jaki jest oficjalny mail wsparcia technicznego/zamówień u Della? Nie mogę znaleźć na ich stronie. Potrzebuję informacji kiedy Dell Vostro 7510 wyjdzie na rynek polski. W stanach można już zamówić, i to w śmiesznej cenie $1,149. W Polsce pewnie 2x, proporcjonalnie do naszych pensji...
#dell
  • 16
@sultar: Nie powiedzą Ci, kiedy. Partnerzy nie wiedzą takich rzeczy, a roadmapy Vostro są bardzo trudne do dostania.

Jesli Vostro 7510 pojawi się w Polsce, to nagle i niespodziewanie dla każdego.
@sultar: Patrząc po tym, jak Dell reglamentuje dostępność matryc i procków, obawiam się, że nie ma sensu spekulować.

Na ten moment w dystrybucjach jest od groma Vostro 7500 - póki te stany nie znikną, to nowych nikt nie będzie zamawiać. Sprawdziłem też właśnie nasze systemy do zamawiania Vostro i mam tylko nowe Vostro 3000 i 5000 z 11th gen (też z procesorami H i AMD).

Jezeli jesteś mocno zdesperowany, to w
@L3gion: Klienci bardzo narzekają na ten motyw obudowy podnoszonej przez pokrywę.

Druga sprawa to chłodzenie, Vostro 7500 ma mega beznadziejny układ chłodzenia i grzeje się jak cholera. Trzeba pomyśleć, jak jest z 7510. :P
@Vasek: no właśnie, miałem zamawiać 7500, ale słyszałem, że chłodzenie kuleje. Czekam na jakieś recenzje o 7510, no i na dostępność w Polsce. Co im konkretnie przeszkadza w tym motywie, o którym mówisz? Niestabilny jest?
@sultar: W zasadzie nigdy nie pytałem, bo trochę przyzwyczaiłem się, że klienci marudzą.

Osobiście strzelałbym w przeniesienie obciążenia i zmienność kątów klawiatury - nie masz jednego ustawienia, tylko w zależności od wygięcia matrycy klawiatura podnosi się bardziej lub mniej.

Druga sprawa to sam punkt styku z powierzchnią - w Vostro 7500 jest on taki półośmiokątny. W Vostro 7510 masz kąt prosty.
A racja! Nawet nie zwróciłem uwagi na ten detal, kolejny argument za kupnem nowszej wersji. No nic, będę czekał zatem. Dzięki za rzeczową i szybką odpowiedź.
@Migfirefox: Najlepsze jest to, że w sumie żadnych kwitów na taką pracę w żadnym modelu nie znajdziesz, bo Dell zwyczajnie nie weryfikuje tego, jak jest komp używany.
@sultar: Rzeczywiście szczątkowe opisy pojawiły się u jednego dystrybutora. Dopytam u źródła i dam znać. :P

Na razie ceną też się nie ma co sugerować. Przed realną dostawą kompów do magazynu to się wiele może zdarzyć.
@sultar: To tak, jak mówiłem, póki nie wyprzedadzą się stany Vostro 7500, to nie będzie 7510.

Dystrybutor, z którym synchronizuje stan zizako mówi, że jest szansa na dostawy w listopadzie - chyba, że im Vostro 7500 wcześniej zniknie z magazynów. : )