Wpis z mikrobloga

@odislaw: @all_my_friends_are_dead:
jaki płacz, kibicowałem włochom, ale Wy nigdy nie byliście chyba na meczu xD Jeśli drużyna przegrywa finał to kibice nie stoją do końca na stadionie, a piłkarze się nie cieszą i zdejmują medale za drugie miejsce, bo to nie jest żaden sukces kiedy można było wygrać. Próbujecie się dosrać na siłe do angoli, a oni normalnie się zachowali akurat w tym przypadku
@GigaCzad:
Tym razem dales najbardziej cocky druzyne klubową tak jak wczesniej reprezentację, takze zadne zdziwko, ze tak zadufani w sobie ludzie to robia xD

To masz przyklad z tego roku, Guardiola srebrny medal to nawet pocałował po finale LM.

Nie mierz wszystkich swoja miara, bo ludzie ktorzy wlozyli kilka miesiecy w jeden turniej na pelnych obrotach i maja troche pokory w głowie wiedzą, ze z samego szacunku do wlozonej pracy warto
Pobierz
źródło: comment_1626044171qQFZLul2dSU1G92AZZMjbY.jpg
@kyperinho: oni te medale zdobyli i oni maja prawo byc z siebie niezadowoleni i maja takie same prawo zeby je zdjac, zaden z pilkarzy nie obrazal przeciwnika ani nie okazal braku szacunku do rywala. I Wlosi maja to w dupie, bo oni dostali zlote medale i to oni sa zwyciezcami, serio, ich w tym momencie gowno obchodzi czy wicemistrzowie nosza swoje medale czy tez nie xD

A z mentalnoscia przegrywa… Litosci.
@kyperinho: chociaz wiesz co, az sam bylem ciekaw jak to jest z tymi szlachetnymi holendrami, filmiku nie udalo mi sie znalezc ale za to mam relacje:

„Netherlands coach Bert van Marwijk took off his silver medal as soon as he left the podium, a look of disgust on his face.”

O pilkarzach niestety nie ma info, ale podejrzewam, ze tak jak w kazdym finale czesc zdjela medal ¯\_(ツ)_/¯

Zrodlo: https://www.dailybreeze.com/2010/07/11/and-then-there-was-one-spain-beats-netherlands-1-0-wins-countrys-first-world-cup-soccer-title/