Wpis z mikrobloga

Jestem jeszcze tydzień w pracy w Niemczech przez Polską firmę. Już podjąłem decyzję że nie chcę tu wracać ( towarzystwo w pracy jest straszne). Dzwoniłem do biura i poinformowałem że po powrocie więcej nie przyjadę zaproponowano mi rozwiązanie umowy za porozumieniem stron. I mam pytanie czy jest możliwość że potrącą mi coś z wypłaty?
#emigracja #pracbaza #praca #niemcy #januszex #pracazagranica
  • 10
  • Odpowiedz
  • 2
@Andropov Polacy, starzy wyjadacze którzy bez tłumaczenia wymagają żebyś pracował równo z nimi i jebią cię na każdym kroku. No i wiadomo sebki też się zdarzają.
  • Odpowiedz
  • 4
@Andropov Ogólnie jeżeli jedziesz do jakiejś prostej pracy to nie licz na miłą atmosferę. Jestem już na drugiej zmianie i ciągle trafia się jakiś dziad co daje upust emocji na świeżakach. Więcej wsparcia dostałem od Rumunów czy gości z Afryki niż od Polaków.
  • Odpowiedz
  • 1
@Andropov Pracują tam głównie Polacy. No i nikt nie puści nowego samego na jakieś maszyny. Ogólnie to jeśli masz zgraną ekipę to ryzykuj. Ja dałem sobie za bardzo wejść na głowę i po prostu nie chcę tu pracować
  • Odpowiedz
@michu9292: raz polak na magazynie robił sobie ze mnie podś#!$%@?. Ale się zdziwił jak w szatni kopnąłem mu "niechcący" plecak na drugą stronę. powiedział tylko co jest #!$%@? i poszedł po plecak. juz nigdy krzywego tekstu do mnie nie powiedział. na szczęście był równie dużym patyczakiem co ja to nie skonczyło się na #!$%@? dla mnie xd
  • Odpowiedz