Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Różowa, z którą od niedawna się spotykam, zaprosiła mnie do siebie na weekend, bo jej starzy wyjechali. No i wszystkie wskazówki sprowadzają do jednego. Macie jakieś rady przed ewentualnym pierwszym razem? Domyślam się, że może być tragicznie. 22lvl prawiczek here.

#seks #zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #przegryw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60eac630ae4a3c000a405cf8
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 14
i tak ci nie stanie albo spuscisz sie po 3 ruchach


@bullsh1t: no kurna nie wiem xD Ja się trochę zdziwiłem za pierwszym razem. Byłem przyzwyczajony do mocniejszego "uścisku" od wieloletnie głaskania salami, do tego doszła jeszcze guma i nie udało mi się dojść zupełnie za pierwszym razem. Wręcz przeciwnie #!$%@?, udałem przed laską że doszedłem, bo już widziałem, że laska nie daje rady xD
@AnonimoweMirkoWyznania: Spoko. U mnie 25 lat temu też tak było. Po kolei. 1. higiena i zapach 2. Gumki (nie jedna)! 3. zapasowe gatki jakby strzelił wcześniak 4.Upuść zapas wcześniej produkcja i tak działa na pełnych obrotach 5.Długa gra wstępna - całujesz, dotykasz całą a nie myszkę i zdobywasz stopniowo kolejne bazy. 6. Jedziesz powoli ale do przodu. 7. Dbasz o jej potrzeby bo ty i tak masz orgazm w kieszeni. 8.