Wpis z mikrobloga

Padł mi livebox od neostrady i zastanawiam się czy może zastąpić livebox?


@Sl_w_k_1: nie można, urządzenie od orange i tak musi być jedynie mogą ci przestawić w tryb bridge ich urządzenie i za nim sobie kupujesz jakiś swój router
  • Odpowiedz
@Norskee: O czym ty niby piszesz? Przeciez standardowo podlacza sie skretka uniwersalny router jesli dostawca wstawia najprostszy modem bez wifi czy routera, tylko dwa gniazdka, kabel telefoniczny/koncentryk i skretka do routera. Zastanow sie jak sieci komputerowe dzialaja.
  • Odpowiedz
@Norskee: Raczej sam nie znasz. Jesli kupisz sobie najprostszy modem, to jak masz inaczej podlaczyc za nim router niz skretka? Myslisz, ze jak Orange czy UPC podpina firmy ktore maja swoje routery, nie chca gotowca z wifi? Chyba, ze jestes kolejnym dla ktorego router i modem to te same urzadzenia a routery bez wiifi nie istnieja.
  • Odpowiedz
@krzywy_kanister: no i swietnie, wlasnie mi uswiadomiles ze mi sie cross ze skretka pomylil

Ale za matoła to c--j ci w dupe smieciu internetowy jak nie potrafisz bez wyzwisk

Ha tfu ci na ryj za takie zwroty
Nie pozdrawiam
  • Odpowiedz
@Norskee: Tfu na ryj? To lepiej jest napisac twoje xD typie typie iks de zamiast uzyc google? Sam se naplules w ryj chamski prostaku, najpierw sie rzucasz a potem nie potrafisz przyjac slusznej krytyki. Widac nawet nie masz pojecia co to jest cross czy kabel prosty, znajac zycie z takimi tematami to mogles miec do czynienia w technikum gdy co najwyzej ukradles kable gdy ledwo zdawales przedmioty zawodowe.
  • Odpowiedz