Wpis z mikrobloga

Cześć, od jakiegoś czasu ciągnie mnie, żeby pograć w coś nowego ale nie mogę nic dla siebie znaleźć. Moglibyście mi polecić cokolwiek w co sami gracie lub uważacie że mogłoby okazać się strzałem w dziesiątkę? Nie chodzi mi o gry typu singleplayer - kupiłem PS5 z nadzieją, że w końcu znajdę coś dla siebie i w zasadzie to stoi i się kurzy () Wszystkie te gry mnie nudzą - próbowałem wiedźmina, god of war, final fantasy i kilka innych polecanych gier, ale chyba mój gust jest za bardzo spaczony katowaniem metina/CS'a w dzieciństwie xD Do tej pory moje doświadczenie z grami wygląda mniej więcej tak:
- w latach wczesnej podstawówki grałem w jakieś GTA Vice City, San Andreas itp.
- później wciągnął mnie metin na dobre kilka lat - do teraz zdarza mi się pograć od czasu do czasu kilka dni na jakimś privie, ale to już nie to samo co w 2008 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- w międzyczasie była też przez kilka lat faza na CS 1,6 oraz CS:GO
- od kilku lat pogrywam w LoL'a, ale to też niezbyt regularnie
- no i jeszcze przewijały się jakieś Gladiatusy, Margonem itp. ale to zwykle po kilka tygodni trwało.

Często w grach odrzuca mnie jeśli są zbyt rozbudowane pod względem systemów, albo wymagają gry po kilka godzin dziennie, żeby fajnie progresować. Byłbym wdzięczny za polecenie czegokolwiek w stylu MMORPG albo może nawet bardziej jakiejś gry przeglądarkowej która nadawałaby się do pogrywania po 1-2 godziny dziennie dla relaksu wieczorem bez spinania się czy zarywania nocy, żeby cokolwiek osiągnąć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gry #mmorpg #gryprzegladarkowe
  • 7
@cro95:
W poniedziałek kupiłem Dying Lighta na jakiejś wyprzedaży Eneba za 25 złociszy i ciężko sie oderwać. 18 godzin już nabite, klimat zombie zawsze na propsie, fabuła i polski dubbing też dają rade :)
@cro95: lol WoW, przecież nie musisz tam raidować tylko robić cokolwiek innego, a pobocznych aktywności masz masę ( ͡° ͜ʖ ͡°) ew spróbuj factorio ( ͡° ͜ʖ ͡°)