Wpis z mikrobloga

Moja różowa jest antytalenciem w kuchni. Serio. Makaron, ryż, ziemniaki prawie zawsze rozgotowane albo niedogotowane.
Sosy - tylko z saszetek. 4 dania w kółko od 7 lat. Min. 2 razy w tygodniu zamawiane żarcie. Już rzygam - kebabami, pizzami, kurczakami z rożna. Spasłem się jak świnia przez to. Sam też gotuje - wtedy wymyślam. Odpalam przepisy kupuje działam najczęściej coś w miarę zdrowego tak dla kurażu po kuchni mojej lubej lub po żarciu na telefon. Raz coś zasmakuje, raz nie, ale zawsze coś innego. Różowej prawie nigdy bo to nie spagetti, kebab itp.
KUR**CA MNIE OGARNIA JAK SOBIE POMYŚLE, ŻE MIAŁEM MĘCZONĄ GŁOWĘ O THERMOMIXA I ULEGŁEM.
"Weźmy to - będę mistrzynią patelni, będę robić różne dania, wszystko będzie takie proste, to można zrobić tamto sratmo, od kuchni nie odejde"
Mamy to już 4 miesiące i może z 6 dań z tego jadłem. Stoi i się kurzy. Jak płace za to ratę to mnie zalewa.
#jedzenie
#thermomix
  • 78
  • Odpowiedz
@Wontensso: większość różowych która #!$%@? gotuje robi to przez:
- nie trzymanie się wytycznych w przepisie, bo przecież wie najlepiej nawet jeśli pierwszy raz przygotowuje danie
- robienie wszystkiego na oko, bo nie chce im się ważyć składników
- zamiast nastawić minutnik/stać i pilnować gotującej się potrawy w kluczowych momentach, są zajęte milionem rzeczy niezwiązanych z gotowaniem. Relacje na insta, malowanie paznokci, mycie głowy itd. Potem potrafi wystąpić ‚OJ SPALIŁO SIĘ’
  • Odpowiedz
@Wontensso #!$%@?. Żarcia w thermomixie praktycznie nie da się #!$%@?ć. Niezależnie od tego jakim ktoś jest beztalenciem. Masz krok po kroku: dodaj tyle tego, tyle tamtego, przekręć pokrętło o tyle, etc. Po prostu trzeba stanąć i to zrobić. Kurde, jak wybierzesz przepis to nawet listę zakupów Ci do niego generuje. Naprawdę minimalnie przeszkolony makak by to ogarnął. Więc jest to raczej kwestia chęci, a nie zdolności...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Wontensso: różowa nie jest zainteresowana gotowaniem. Od 7 lat próbuje ci to nie wprost przekazać. A ty twardo. Ogarnij sobie jakiś catering albo zmień różowego. Mam nadzieję że pomogłem
  • Odpowiedz
@Wontensso:

a w sypialni chociaż jest ogarnięta czy tak samo jak w kuchni? Bo jeśli w sypialni też to wygląda jak w kuchni to mam dla Ciebie złe informacje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wiesz, nie każdy musi umieć wszystko. Jeśli tylko kuchnia jest lipna to przejmij stery i elo, chociażby dla własnego zdrowia, które ona ma w dupie jak widać.

Po prostu są spoko różowe i różowe
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
@Wontensso: to jak ona nie potrafi gotować i najwidoczniej tego nie lubi skoro ciągle powiela te same błędy, a ty z kolei najwidoczniej to lubisz to co za problem żebyś to ty był kucharzem w waszym domu? nie kumam problem
No i faktycznie dziwne, że ktoś kto nie lubi i nie umie gotować nie zacznie tego magicznie kochać i robić non stop tylko dlatego, że w kuchni pojawi się nowy gadżet,
  • Odpowiedz