Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
Elo a więc byłem u fryzjera było fajnie polecam. Czy jest lepiej czy gorzej to kwestia indywidualna. Jak dla mnie jest schludniej i to jest najważniejsze. Taki o pyndzel. Z fartem dobry przekaz leci.

Wołam plusujacych wczorajszy wpis: @Reaamu @figaro32 @AnimaVesta @hamborgir (fajny nick) @DawidiXXX @ubermensch88 @Yacoshe @bigger (też fajny nick) @Damien_Up

Jeżeli nie chciałeś/aś być wołany/a to przepraszam.

#barber #fryzjer #pokazmorde
Pobierz
źródło: comment_16259465177w0cCOWRZNM0OZALdSfHYv.jpg
  • 6
Elegancko.Ostatnio zapuszczalem z pol roku dluzsze wlos,bo jestem na emigracji,nigdy nie mialem,to pozwolilem sobie na taki eksces. Poszedlem do fryzjerki,ktora nic po angielsku,to pokazalem zdjecie,ze chce dlugie. Jakby nigdy nic pierwszy ruch wygolila mi maszynka na krotko i ch*j ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Yacoshe: ja #!$%@? ehh trzymaj się tam miras. Ja też miałem różne ekscesy. Obecnie cały czas chodzę w to samo miejsce do jednej osoby która mnie zna na tyle dobrze, że mogę usiąść na fotel i nic nie mówić a i tak wyjdę zadowolony.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
A propos szczęki to przez to że masę staram się gubić samą dietą i wraz z tłuszczem uciekają mi mięśnie bo nie mam kiedy ćwiczyć. Chyba sobie kupię taką śmieszna piłkę do gryzienia i może coś się zmieni.