Wpis z mikrobloga

@chosenon3: nie mówię, kaca mam czasem rano większego niż kiedyś, ale jak szedłem na studia to po 4 piwach miałem helikopter i budziłem się w nocy na rzyganie, a parę lat później pamiętam jak po 4 piwach pobijałem rekordy w gierkach na kompie
  • Odpowiedz
@chosenon3: dziwne, u mnie było odwrotnie.
Jak miałem 18 lat to po zbyt dużej ilości wódy rzygałem, taki miałem samolot, a potem zasypiałem na siedząco w połowie imprezy.
Z wiekiem, ok. 25 lvl złapałem taki skill, że walę wszystko w podwójnej ilości i nie ważne czysta, kolorowa, piwo, bimber, a potem jeszcze się ze swoim dzieckiem bawię (spokojnie, pod okiem trzeźwych), tylko, że potem nic nie pamiętam i czasem jest
  • Odpowiedz
@bary94pl Dokładnie, miałem 18 lat. Waliłem wódę do 1 w nocy a o 13 poszedłem na egzamin na B. Zero strachu, zero stresu. A teraz zastanawiam się czy o 7 kierować po dwóch piwach
  • Odpowiedz
@chosenon3: dziwne, u mnie było odwrotnie.

Jak miałem 18 lat to po zbyt dużej ilości wódy rzygałem, taki miałem samolot, a potem zasypiałem na siedząco w połowie imprezy.


@radziuxd: U mnie to samo. Dzisiaj wypiłem 4 piwa, 200 ml wódki, do tego kilka fajek (gdzie na trzeźwo nie palę) i 2 spore jointy na 3 osoby. Kiedyś bym po tym 2 dni umierał a dzisiaj, lvl 34, czekam
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@chosenon3: jakbym widział siebie, tylko nie po dwóch radlerach, reszta się zgadza. Żeby wypić wódkę to naprawdę muszę mieć dzień, tak to z automatu mnie odrzuca
  • Odpowiedz
@toodrunktofuck: prawda chyba leży w tym kiedy się częściej piło, a ja nie będę ukrywał, że kiedy poszedłem na swoje to piję niewiele, ale za to częściej, więc chyba organizm ogarnął tolerkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A za szczyla to się łoiło jakby człowiek gorzałę pierwszy raz widział xD
  • Odpowiedz