Wpis z mikrobloga

@pneumokok: wpływ będę dzisiaj testował. Większość ludzi twierdzi, że nie da się wpłynąć na kursy, ale część uważa, że im się udało. Próbowałem raz sabotować FlyUS, ale nic się nie stało z akcjami.

Sęk w tym, że grając sprawdzam co jakiś czas kurs i zapisuję, potem jak widzę, że jest w dołku to idę va banque i odkupuję jak podejdzie do górnej granicy. Akcje oscylują w pewnych granicach, ale "dołki" i
@vervurax: rozpierducha na mieście i zabijanie zmienia kurs insiurensów z tego co zauważam. ale nie realnie, bo wtedy inne spółki mają spadki i #!$%@? zyski strzela.

desperacko chcę przerobić 30 mln na 70, ale na akcjach to się nie uda.

a #!$%@? socialclub trzyma u mnie poziom niezmiennie.

nawet 'stałozwrostowe' ammunation cały czas pokazuje to samo :|
@pneumokok: bawsaq to strata nerwów, to pewnie ruszy przy online i zmienia się tylko przy misjach konkretne firmy. Moim zdaniem przerobisz 30 na 70 na LCNM, tylko trochę to potrwa. Spotkałeś już autostopowicza i zrobiłęś misje Lestera Franklinem?
@vervurax: lestera robiłem jak tylko się pojawił, a gość z rozwalonym silnikiem na lotnisko dał mi 9mln zysku od ręki, poczekałem 1 dzień (bo kurs stał w miejscu, chciałem zobaczyć max) i jak wróciłem na LCNM to na każdej postaci na minusie. co więcej, sprzedawałem franklinem - strata 250tys, michel - -700, trevor ponad -1,2mln (sprzedaż akcji psuje kurs...)

zajebiście, co? :|
@ZoNKeR: słuchałem. mówił że zainwestowałby na moim miejscu w tinkle, chwilę później było 9mln (z 30 zainwestowanych zysku), a chwilę gry później spadek. mówił o spekulacjach, no ale kuuurwa żeby aż tak karać gracza.. mogły chociaż spaść o ciut-ciutkę.