Wpis z mikrobloga

@Donald_Deweloperski to zgodnie z oficjalnym stanowiskiem, nie ma pewnych badań stwierdzających zależność między szczepieniami a chorobami immunozależnymi, więc masz się szczepić! :)

A generalnie - zrób sobie morfologię z rozmazem oraz OB. Wyczul się na małą liczbę płytek krwi i wysoki odczyn Barlickiego.

Daj znać później co i jak pod tagiem.
@tomekamila: O, dobrze wiedzieć :) Jak tak dalej pójdzie z tymi "społecznymi zmianami" to w końcu będzie trzeba zacząć papier przy sobie nosić o przeciwwskazaniu do szczepienia.
U mnie to ostatnio OB 26, ale CRP "niestety" 2,32 (dla normy 0-5). Acz za dwa tygodnie zamierzam zwiększyć dawkę MTXa z 10 do 15mg/tydz. No i po 4 tygodniach będą kolejne badania zapewne.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Dzyszla: nie wiem jak to jest. Myślałem że gdzieś taka informacja będzie widniała w systemie, a ostatnio miałem telefon z W-wy z pytaniem czemu się nie zaszczepiłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@tomekamila: Co Ty... Na każdym kroku jeszcze będziemy udowadniać, że wielbłądami nie jesteśmy. Ale jak jakiegoś podatku nie zapłacisz albo na kwarantannę będą mieli cię wysłać, to raz dwa dojdą.
Do mnie 3 razy już dzwonili, ale nie miałem czasu odbierać i tłumaczyć.