Wpis z mikrobloga

@krylus: Proszę Pana, proszę nie słuchać uwag na temat wieku. Ważne, że chce Pan zacząć się uczyć. Mam jednak wątpliwości co do samego MMA. Uważam, że jednolita sztuka walki będzie lepszym wyborem, czy to kung fu, czy to karate, brazylijskie ju jitsu. Nawet małe kluby są zdolne dzielić się ogromną wiedzą i doświadczeniem. MMA, pod wzgledem uczęszczających, może pana spowolnić, nie będzie tam osób skonkretyzowanych, a co za tym idzie rozwój
@SarahC: Proszę Pani, mężczyzna zdecydował, że chce trenować sztuki walki, a pani go wyśmiewa ze względu na wiek - jedyną rzecz, na którą tak na prawdę nie ma się wpływu, a licznik bije od pierwszego do ostatniego dnia naszego życia. Każdy dzien jest okazją aby spróbować czegoś nowego. A pani się śmieje. Jak pani nie wstyd deprymować osobę ambitną do podjęcia takiej decyzji? Proszę na drugi raz zastanowić się nad tym,
@SarahC: #!$%@? jakaś jesteś? masz w ogóle do czynienia ze sportami walki? u mnie na sekcji jest chłop co ma 50 lat, trenuje od 6 lat i leci na równo z chłopaczkami który są w grupie zawodniczej i jeżdżą regularnie na amatorskie zawody? a obiło Ci się uszy takie nazwisko jak Marciano, Ken Norton, Bernard Hopkins, Artur Sowiński, albo Jimi Manuwa i to w jakim wieku oni zaczynali? weź się nie
@Adam_Konarski_z_Katowic: wy mnie chyba baitujecie

wszystkie dyscypliny mają limity wiekowe, skąd to zdziwienie

Kadet – zawodnik 13 – 14 - 15 lat. Junior - zawodnik w wieku 16 – 17 - 18 lat. Pierwszy Krok / Senior - zawodnik w wieku 18 - 45 lat
@Birdie09: Proszę Pana, taka osoba więc sama potrzebuje pomocy, zamiast ściągać innych na dno. Internet jest czasami przykrym miejscem, może tutaj nie pasuję. Odejdźmy od smutnych tematów i smutnych ludzi. Proszę pana, ja nie mamna razie nic do dodania. Czekam na odpowiedź pana, który chce wybrać się na sztuki walki. Tymczasem pozwoli pan, że zakończę te dyskusję fragmentem z poezji :

A te mrówki, tak wspaniałe,
Pełne żądzy, wiedzy, pychy,
Jakże