Wpis z mikrobloga

Jest możliwa sytuacja że będę starał się o broń na np cele sportowe, przejdę psychologów co stwierdzą że jestem ultra stabilny i pewny, po czym po otrzymaniu broni strzelę sobie w głowę i wszyscy będą zdziwieni? Czy to są jacyś złodupni psychologowie że ze spojrzenia w oczy całą przeszłość wyczytają i do niczego nie dopuszczą?

Tak tylko pytam hipotetyczne,

#logikaniebieskichpaskow #przegryw #depresja #psychologia #bron #bronpalna
  • 22
  • Odpowiedz
@smutny_login: testy używane w takich sytuacjach są nieco inne niż publicznie dostępne, je ciężko oszukać. Jest oszukanie tego możliwe, ale jeżeli myślisz, że wystarczy tylko nie mówić, że masz złe myśli to się możesz zdziwić.
  • Odpowiedz
@smutny_login: i biorą pod uwagę jak losowe odpowiedzi są, jak często występują w populacji takie układy (jak zbyt rzadko = odstajesz), wiele się powtarza na początku i końcu w innej formie w celu wykrycia niezgodności, tak samo wiele pytań jest na które 'zła' odpowiedź jest prawidłowa, bo normalni ludzie takie myśli / zachowania miewają. Tam jest sporo markerów mających wychwycić udawanie, albo dobrego albo złego stanu.
nie wiem czego używają tutaj
  • Odpowiedz
@smutny_login: typka przede mną na badaniu psycholog odpalił bo stwierdził że może magika wywinąć, a miejsce typowo nastawione na badania na broń więc trochę masówka. Także idiotyczny pomysł, tylko syfu narobisz środowisku.
  • Odpowiedz
wszyscy będą zdziwieni


@smutny_login: Nie, bo samobójów społeczeństwo ma gdzieś. Będziesz tylko kolejną liczbą w statystyce. W statystykach część osób do odebrania sobie życia wykorzystuje broń palną (około 2%), więc widać testy nie zawsze są skuteczne i można je obejść.
  • Odpowiedz
testy używane w takich sytuacjach są nieco inne niż publicznie dostępne, je ciężko oszukać

@10129: Testy na pozwolenie na broń to raptem kilka pytan w stylu "czy masz myśli depresyjne?" i nic więcej. To nie multiselect do policji czy wojska. Jak potrafisz czytać to nie ma opcji, żeby tego nie przejść.

A psychiatra mi zadał jedno pytanie jednocześnie popisując papier "czy jest pan nerwowy?" ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz