Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 60
Ktoś #!$%@?ł dwa kotki pod moim domem( ͡° ʖ̯ ͡°) Nie chce ktoś kotka z okolic #wieliczka #krakow #myslenice i generalnie #malopolska ? Chętnie dostarczę. Będę też wdzięczny za info co mogę z nimi zrobić bo nie mogę ich zatrzymać( ͡° ʖ̯ ͡°) Zamierzam pooglaszać sie na #facebook ale będę wdzięczny za rady.
#koty #zwierzaczki #zwierzeta
korpoRator - Ktoś #!$%@?ł dwa kotki pod moim domem( ͡° ʖ̯ ͡°) Nie chce ktoś kotka z o...

źródło: comment_1625921363A1IyxHgvwKuv4MvBi9wosE.jpg

Pobierz
  • 12
@M4lutki: 4 razy zwracałam się do nich z prośbą o pomoc w kastracji i pomocy medycznej dla bezdomniaków, które u siebie karmilam. Zawsze odbierały z wyrzutem, ze ktoś do nich dzwoni. Odmawiały pomocy, odmawialy nawet pożyczenia klatki łapki, gdy chciałam na swoj koszt już pomóc. Moje 3 inne znajome spotkały się z tą samą ścianą - odmowa, pretensje, zjebka. Na forach pojawiają się podobne opinie. Nie neguję, że pomagają, ale ja
@M4lutki: nie ma za co. Dodam, że po odmowach pomogły dziewczyny z Mamy Kota i Zwierzeta Krakowa. Te pierwsze, jako, że nie mam samochodu, potrafily przejechać pół miasta do mnie z klatką, potem odebrac i przywieźć z powrotem kota po kastracji i badaniach rtg i innych. Ta druga fundacja kilka razy bez problemu pożyczyła klatkę i pomogła w kastracji kilku kotów. Nigdy nie odmówiły pomocy. Złote kobiety.
A stawiamy na łapy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@M4lutki: @babazpola: @Catmmando: @Adriian321: Pani Dominika je przyjęła. Załatwi weterynarza i zajmie się znalezieniem im domu. Ponoć o wiele łatwiej znaleźć kogoś jeśli kotki są małe, zdrowe i zadbane więc jest duża szansa, że szybko się ktoś znajdzie. Byliśmy u niej, ma już kilka pod opieką ale jest czysto, ladnie pachnie i koty bardzo zadbane. Jeśli możecie to można się dorzucić: https://zrzutka.pl/profil/dominika-kaminska-77577
A jeśli nie to bardzo proszę
@M4lutki: jeśli mogę doradzić kto bardziej potrzebuje.... Mamy kota podlega pod Vivę i myślę, że mają dzięki temu większe możliwości. Zwierzęta Krakowa byłaby tu bardziej w potrzebie. Rok lub 2 lata temu w apce Rossmanna można było ich wspierać robiąc zakupy, w tym niestety nie było żadnej opcji. Możesz w przyszłym roku nawet na to zwrócić uwagę, jeśli korzystasz Ty lub Twoja Różowa.

@korpoRator fantastycznie! masz rację, im mniejsze tym większa