Wpis z mikrobloga

"Chłopie, brak znajomych czy partnerki to nie jest żaden problem. Jedź sobie gdzieś samemu, inni ludzie nie są wcale potrzebni! Jak będziesz coś zwiedzał to nawet lepiej, bo nikt nie będzie Ci przeszkadzać" - Normik, 25 lat, nigdy nigdzie sam nie pojechał, nawet na 3 kilometrową wycieczkę rowerem musiał zawsze brać znajomego

#przegryw #rozwojosobistyznormikami
LajfIsBjutiful - "Chłopie, brak znajomych czy partnerki to nie jest żaden problem. Je...

źródło: comment_1625909889BhXdslplTkaSgTOW9jk7cX.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
@Ignite: Niektórzy wielkomózgowcy mi zarzucali że o pewnie po prostu każdemu się wydaje że po drugiej stronie jest bardzo zielono, każdy chce to czego nie ma, nie różnimy się niczym, blablabla... nie, tu nie ma symetrii. Jak jesteś otoczony znajomymi i masz życie z bogatym towarzystwem nic nie stoi na przeszkodzie by się zamknąć w piwnicy, nikt cię do niczego nie zmusza, droga wolna... jak nikt nie chce z tobą
  • Odpowiedz
@PeknietaMorda:

Jak jesteś otoczony znajomymi i masz życie z bogatym towarzystwem nic nie stoi na przeszkodzie by się zamknąć w piwnicy, nikt cię do niczego nie zmusza, droga wolna...


Trafiłeś w sedno. Oni mają taką możliwość, z której jednak nikt nie korzysta. Ciekawe tylko dlaczego...
  • Odpowiedz
@Ignite: To jakby mówić że miliarder i bezdomny się niczym nie różnią i mają tak samo, ten miliarded znudzony ostentacyjnym życiem pełnym luksusów i wielkich wydatków MUSI tak żyć i nie ma możliwości by zamieszkać jak zwykły człowiek.
  • Odpowiedz
@PeknietaMorda: Nie prawda, jak mieszkasz z dziewczyną albo masz znajomych którzy się wpraszają i nie chcą #!$%@?ć, dodatkowo pracujesz to czasami nidiridi popiwniczyć sobie w spokoju. U mnie jakiś czas temu doszło to do tego poziomu że zacząłem chodzić na samotne spacery a obecnie przygotowuję sobie samotnie - dosłownie w mojej piwnicy w bloku, no joke xD
  • Odpowiedz
@przegro_pisarz:
No pewnie że mogę ale różnie to bywa, zwykle jest jakaś super ważna sprawa, niema się gdzie podziać, tylko na chwilę i setki wyjaśnień. Pewnie mógłbym po chamsku powiedzieć nie i #!$%@? ale mam niewielu znajomych, których zresztą często tracę przez moje różne odpały więc staram się być przynajmniej uprzejmym. Z kolei moja dziewczyna w przeciwieństwie do mnie jest skrajną ekstrawertyczką i nawet jak obieca że da mi chwilę
  • Odpowiedz
@przegro_pisarz: Taaa, byłem u psychiatry po skierowanie na psychoterapie ale dał mi tylko kilka numerów telefonów do "odpowiednich placówek". To już było z miesiąc temu a w sumie jeszcze nie zadzwoniłem nigdzie, dzięki za przypomnienie :P
  • Odpowiedz