Wpis z mikrobloga

@login-jest-zajety: @Felonious_Gru: @graf_zero: Chodziło o Logo dla stowarzyszenia którego jestem członkiem, umówiliśmy się na kwotę 300zł czas wykonania 3 dni robocze, faktycznie nie określiła trzy dni robocze którego kwartału, więc czekałem ponad dwa tygodnie. Logo zostało wykonane poprawnie, ale konniec naszej drogi wyglądał jak na screenie poniżej. Dodam, że również zajmowałem się kiedyś grafiką, więc podsyłałem jej brushe do wykorzystania, jakieś wektory itp, pomagałem część poprawnie narysować (chodziło o
Pobierz
źródło: comment_1625912968Z76fx6sIJwHdjBUQfRy5iQ.jpg
@Felonious_Gru: ja też nie, chociaż ja wliczam 5 jeśli chodzi o templatkę np wordpressa XD

to jest typ freelancera z dupy który bierze zaliczkę i znika, często tacy klienci mi się zdarzają - idą gdzieś gdzie jest tanio, a później się pieprzą z odzyskaniem zaliczki żeby u kogo innego zrobić - finalnie i tak wychodzi na moje bo "pana oferta jest bardzo konkretna"

no jest bo #!$%@? siedzę w tym 12
@clickPLUS: ok thx, chciałem screena żeby się upewnić że do wszystkich taki ton stosuje - bezczelny, wywyższający się i chamski, a poza tym próbuje odwrócić kota ogonem robiąc z siebie ofiarę

tym bardziej się utwierdzam że aferka była potrzebna, ale dziwie się że konta nie usunęła - ja bym się spalił ze wstydu jeśli by coś takiego tutaj wypłynęło - z tym, że nie muszę się martwić że coś wypłynie bo