Wpis z mikrobloga

@Flaklypa: wszyscy wyzywają od cucków i spermiarzy typa który spłacił jej długi, a nikt się nawet nie zająknie jakim cuckiem i spermiarzem trzeba być żeby pożyczać pieniądze w internecie obcej babie. Już sam fakt że ktoś z internetu prosi mnie o "pożyczkę" tylko zapala lampkę w głowie że taka osoba musi być w #!$%@? zdesperowana skoro woli pożyczać od obcych z internetu niż od ludzi ze swojego otoczenia w prawdziwym
  • Odpowiedz
W pewnym wieku przychodzi taki moment, że przestajesz się pewnymi rzeczami przejmować. Swojemu koledze pożyczyłem jakaś tam drobną sumę oczywiście kilkadziesiąt razy większa niż prucie tutaj, kolega po tygodniu zadzwonił, że jeszcze potrzebuje czasu a później już nie dzwonił i jakby to powiedzieć mam jednego mniej kolegę. Nawet się cieszę, bo suma niewielka a mam spokój nie muszę z nim gadać. Tak samo mam z urodzinami tylko się modlę, żeby nikt mi
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Flaklypa: #!$%@? mać, nie ma hajsu to niech #!$%@? w McDonalds, a takie rzeczy jak graficzki czy muzyczki to sobie może robić po godzinach skoro nie jest w stanie się z tego utrzymac. Aleee nieee przecież wielka artystka księżniczka nie będzie pyr smażyła... A sama coś tam #!$%@? o tym, że za granicą nastolatki sobie dorabiają w fast foodach. No to w czym ma problem, ja #!$%@? ( _
  • Odpowiedz
@cukrowydamian: wedlug mnie to sa najlepsze smaczki

- pozyczanie pieniedzy na stronie ze smiesznymi obrazkami
- spermiarz splacajacy dlug
- xandra gardzaca polakami biedakami i wielka fanka apple, obecnie karmiona przez babcie, nie oddajaca pozyczonych pieniedzy i oklamujaca w tej sprawie
- xandra idaca w zaparte ze problemu nie ma
- #!$%@? innego mirasa
  • Odpowiedz
@Flaklypa: Mnie najbardziej, że cisneła beke z Mattiego że nie ogarnia ekonomii, a sama nie może przez dwa tygodnie wybalansować swojego budżetu na 80 PLN
No i te jej poglądy feministyczne. Silna, niezależna...., a utrzymuje ją stara babcia. #!$%@? nieroba, beztalencie muzyczne któremu tylko dawaj.
Wypowiada się tłuk o wszystkim, a nie ogarnia oszczędzenia sobie pln 80? I jeszcze ta jej linia obrony () i już
  • Odpowiedz
@thymotka: Tez nie masz zadnych zasad? Bo nikomu nie chodzi o te 80pln. Jak pozyczas kase - nie wazne jak, gdzie i od kogo to masz ja oddac. Okej, roznie bywa, ale jak wysprzeglasz sie z oddaniem 80zl to jest cos nie tak. A biorac pod uwage ze pacjentka pisze o polaczkach biedaczkach, a typowi zeby nie plakal bo to tyle co dobra pizza - gdzie i tak musial ja
  • Odpowiedz