Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@11262: jaka kurtka typie, to jest zwykła marynarka, masz nawet drugie zdjęcie gdzie ma ją założoną. Już pomijam, że te 31 stopni to było we wczesnych godzinach, a po południu były burze trwające aż do nocy i temperatura od razu spadła do 20 stopni.

A co do reszty, widzę kolejny burżuj co po miesiącu ubrania wyrzuca. Nie wiem czy wiesz, ale istnieje coś takiego jak pralka, ja prawie cały rok
Templar - @11262: jaka kurtka typie, to jest zwykła marynarka, masz nawet drugie zdję...

źródło: comment_16259200806s14Q2EnT4UIbEwiXGHM8s.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@11262: Dzbanie, gdzie tam pisze ze to jest zdjecie z drugiej dawki?? Byc moze wrzucil zdjecie dla zasiegu, zeby przemowic swojemu glupiemu elektoratowi aby sie ich wiecej zaszczepili.
Jak gardze tym rzadem i ich nienawidze, to chociaz co do szczepien nie ma im co zarzucac
  • Odpowiedz
@11262: Hmm właśnie sobie uświadomiłem, że dziś też byłem po drugą dawkę dokładnie w tym samym ubraniu co po pierwszą i w sumie to dość logiczne, bo wybrałem t-shirt z najluźniejszym rękawem, żeby nie było problemu podwinąć. :> Zegarek też mam ten sam, bo to typowy smartwatch.

Wygląda na to, że jakbym był politykiem/celebrytą, to bym idealnie wpisał się w Twoją teorię spiskową i miał fotkę na Wykopie z porównaniem
  • Odpowiedz
@11262: Już pomijając fakt, że wcale data wrzucenia twitta nie równa się dacie podania szczepionki to może to jest jego ulubiona koszulka i jak wie, że będzie mu robione zdjęcie gdzie nie będzie w garniturze to lubi być w niej. Dużo ludzi tak ma, że ubiera 1-2 "najlepsze" outfity na jakieś spotkanie. No i babka ma inny zegarek, na pierwszym zdjęciu jest jakiś zwykły z okrągłą tarczą, a na drugim
  • Odpowiedz