Wpis z mikrobloga

@blackangelPL: Biedny minister niedzielski od kwietnia do lipca chodzi w tym samym ubraniu i w tej samej maseczce, i z tym samym zegarkiem to zupełny przypadek. Dobrze, że chociaż statystka.... tfu! znaczy się pielegniarka zmieniła spodnie do drugiego zdjęcia ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@11262: Jestem prawie pewien, ze tez chodzę w tych samych ubraniach co trzeci dzień xD
  • Odpowiedz
@11262: xD
rozumiesz, że nasz rząd to żart, ale nie reprezentujesz lepszego poziomu

1. gdzie masz tam podane, że daty szczepień to daty wpisów? (jeszcze pogodę pod to sprawdzałeś xD)
2. co jest dziwnego, że facet przez kilka miesięcy używa tego samego zegarka? xD
3. co jest dziwnego, że facet, który non stop chodzi w czarnej maseczce ma czarną maseczkę na 2
  • Odpowiedz
@PanHagrid: Nie jestem 100% pewien, czy to ten sam użytkownik, ale widziałem niemal identyczny wpis wczoraj przed spaniem, gdzie padły logiczne argumenty, dlaczego OP może się mylić w swoim rozumowaniu. Jeśli to ten sam OP, to tak, ten wpis nie istnieje ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@PanHagrid: Wy szury covidowe to macie klapki na oczach, że aż głowa mała. Masz szurze. Zapomniałeś napisać po co mu była kurtka zimowa/jesienna w lipcu gdy na zewnątrz było 31 stopni.:

Niedzielski zaszczepił się w piątek drugą dawką szczepionki AstraZeneca w punkcie szczepień przy Stadionie Narodowym w Warszawie.

„Tak miałem wyznaczony termin, ponieważ szczepiłem się AstrąZenecą, więc ten odstęp (pomiędzy dawkami – PAP) był stosunkowo dłuższy” – wyjaśnił podczas konferencji
  • Odpowiedz
Biedny minister niedzielski od kwietnia do lipca chodzi w tym samym ubraniu i w tej samej maseczce, i z tym samym zegarkiem to zupełny przypadek.

@11262: TEGO JEST WIECEJ!

Zobacz sobie nagrania na youtube! Apple jak prezentował pierwszego iphone w 2007 to od razu zmienili tylko prezentacje i nagrali premierę iPhone 4 którą opublikowali w 2010!
Kto by uwierzył że biedny steve jobs od 2007 do 2010 chodził w tym
  • Odpowiedz
@11262: Nie chciałbym Ci zniszczyć świata, ale nawet w Polsce w 2021 są pralki i myślę, że od kwietnia do lipca to nawet Ty byś sie wyrobił uprać koszulkę i założyć jeszcze raz.
Co do "tej samej" maseczki, wiesz że zwykłe jednorazowej maseczki które sie kupuje po 50 sztuk można zmieniać? Nie zastanawiałeś sie czemu ta Twoja maseczka jednorazowa po 3 miesiącach pachnie nie najlepiej?
  • Odpowiedz