Wpis z mikrobloga

Największym absurdem jest klimatyzacja.
W samochodzie mus, konieczność- przecież spędzam w samochodzie aż 30 minut dojeżdżając do pracy.
Klima w domu?
Paniee, po co mi klima w domu xD?
Lepiej się gotować w nocy a w dzień zdychać ratując się napojami z kostkami lodu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
To myślę jest największy absurd naszych czasów.
#absurd
  • 10
@Donmenello: w domu mam stałe 23 stopnie, o którą stałą wartość dba 5 klimatyzatorów zasilanych z fotowoltaiki, oczywiście zimą klimatyzatory nie chodzą- wtedy piec na ekogroszek grzeje, ale pojawia się wtedy problem z wilgotnością powietrza.
@shaelix92: ciekawe czemu?
W domu wywietrzysz, jak jedziesz z otwartymi szybami autem to mozna ogłuchnąć.
Dom to nie oszklona miejscami puszka.
Dom nie wymaga pełnego skupienia, bo może to kosztować życie, a przy tym ważny jest też komfort.

no to np. może własnie temu
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@shaelix92: największym absurdem jest to, że do pracy dojeżdżasz samochodem dajmy na to 30 minut i wymagasz max komfortu na jaki cie stać, a potem siedzisz kilka godzin przed kompem, nie wiedząc nawet kto jest producentem twojego gównianego fotela na którym dupa boli już od samego patrzenia ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@shaelix92: a jeśli mam to nie spoko? Mam w aucie, po co mam się gotować? To, że ludzie nie umieją budować domów i mają miliard stopni w środku nie oznacza że każdy tak ma. Ja tam lubię ciepło i mi pasuje tak jak jest