Wpis z mikrobloga

Jakie fryzury polecacie dla chłopa? Norwood dwójeczka here, więc raczej coś z grzywką. Morda oczywiście prawilna p0lacka, ziemniaczana, nie bez powodu jestem na tagu #przegryw ehh.
Póki co lecę na french cropie, ale myślałem nad alternatywami.

inb4 just shave it's br0, be real man like the Rock

#fryzjer #wlosy #looksmaxing #blackpill #redpill #rozwojosobisty #rozwojosobistyznormikami #finasteryd #minoxidil #lysienie
ropemaxxer - Jakie fryzury polecacie dla chłopa? Norwood dwójeczka here, więc raczej ...

źródło: comment_1625863736VrMi7S57AITPCPZNHQwEyS.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@ropemaxxer na twoim miejscu poszedłbym do jakiegoś drogiego zakładu fryzjerskiego ale tylko raz żeby Ci fryzjerka zrobiła włosy które najbardziej pasują do twojej twarzy. Tacy ludzie mają bardzo duże doświadczenie i jak już raz pójdziesz to potem u tańszych będziesz sobie obcinał.
  • Odpowiedz
@ropemaxxer Ty byku wszystko zależy od tego jaki masz typ włosów i twarzy. Ja 3 lata nosiłem włosy w zasadzie do brody czesane na side part/modern Pompadour czasem messy a czasem na woskowych pomadach. A dzisiaj je #!$%@? na krótko z mocną teksturą.

Wszystko zależy od tego ile czasu chcesz poświęcić na układanie i czy jesteś skóry zainwestować w dobre kosmetyki i suszarkę.

Obczaj sobie kanał reuzela na YouTube, mają trochę fajnych
  • Odpowiedz
modern Pompadour


@Evanthas: raczej odpada bo nw2 i nie chce odsłaniać dorzeczy Nilu. Twarz typowo p0lacka, ziemniaczana, chociaz w ciagu kilku miesiecy moze sie to zmienic bo planuje wbic sie w okolice 10% bf
  • Odpowiedz