Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 67
427 564 + 16 + 31 + 16 + 25 + 16 + 32 + 16 + 29 = 427 745

Pracodomy z tego tygodnia.
Po wypadku znajomej jakoś ostrożniej jeżdżę. Chyba też buty SPD odebrały mi moc, bo od kiedy je mam, jeździ mi się zdecydowanie gorzej :/
Spadła mi średnia i szybciej mi się nogi męczą i ogólne wrażenie jest takie, że jest gorzej. Zastanawiam się czemu :(
Właściwie dziś trochę mnie to uratowało.
Najbardziej "ekscytującym" momentem była dzisiejsza kraksa rowerzysty przed mną z pieszym oraz wyjebka przez psa -_-
Rowerzysta: codziennie jeżdżę ta sama trasa. Z daleka widziałam pieszego. Pieszy szedł ścieżka rowerową, więc zwolniłam,ale pan przede mną nie. Rowerzysta chciał ominąć pieszego i coś poszło nie tak(pieszy zrobił jakiś dziwny manewr plecakiem) i rowerzysta przeleciał przez kierownicę. Wypięłam się w porę i się zatrzymałam, żeby sprawdzić czy wszystko w porządku. Łuk brwiowy i pod okiem do szycia. Rower cały.
Nie chciał wzywać karetki/dzownić po policję pieszy przeprosił i poszedł w #!$%@?:/

Pies: mamy w okolicy stawik. Z torem dla rolkarzy i ścieżką rowerową/dla biegaczy.
Nie przeszkadza to jednak innym.
Czasem robię tam kółeczko albo dwa.
Stwierdziłam, że skoro pada, to się przejadę
Szła pani. Zwolniłam. Okazało się, że z pieskiem. Bez smyczy. Piesek #!$%@?ł mi się pod koła. Ja się #!$%@?łam, bo niewypiełam się z jednej strony. Pies mnie oszczekał, Pańcia mnie okrzyczała, że chciałam skrzywdzić jej psa. Wykrzywiłam róg.
2/10 nie polecam.


Tak, wiem, #coolstory bro, tell it again...
Z pozytywnych rzeczy w życiu to po 2 miesiącach winda w bloku działa, więc koniec z wnoszeniem roweru na 3 piętro <3

#rowerowyrownik #rowerowetrojmiasto #zalesie #rower

Skrypt | Statystyki
Pobierz ZkropkaoNa - 427 564 + 16 + 31 + 16 + 25 + 16 + 32 + 16 + 29 = 427 745

Pracodomy z...
źródło: comment_1625848320VApzO01sM4xQSNwsIJL5cX.jpg
  • 29
@Zkropkao_Na: Dlatego na każdego patrzy się jak na potencjalny element, który może coś odwalić, a niewiele trzeba żeby ich ściąć. Kto robił na ciężkim sprzęcie przy ludziach, a zwłaszcza przy kierowcach to w cyrku się nie śmieję. Podstawa to przewidywanie i niestety myślenie za innych (,)
Co do spd i męczenia nóg. Na początku u mnie było tak samo: szybkie męczenie kopyt, setkę bez spd przejechałem, ale
@Zkropkao_Na: To może kwestia ustawienia bloków przód-tył.
I pamiętaj, że przy każdej zmianie wysokości siodła automatycznie musi być przesunięte w do przodu lub do tyłu. Czyli przy podniesieniu idzie do przodu, a przy obniżeniu idzie do tyłu