Wpis z mikrobloga

Mirabelki, potrzebne opinie o ginemedica z wrocławia. Mam na myśli centrum medyczne ginemedica mieszczące w budynku justin center przy ulicy Krawieckiej na przeciwko galerki dominikańskiej (ale z tego co mi wiadomo ginemedica ma też placówki w OVO i na sienkiewicza). Chodzi o to, że lekarz gin, do którego chodziłam dotychczas przestał przyjmować we wrocławiu i muszę sobie poszukać nowego. Jak same wiecie nie jest to łatwe zadanie, ale już mam kila typów ( ͡° ͜ʖ ͡°) . A większość z tych lekarzy, których wytypowałam sobie na następcę mojego gina przyjmuje jak się okazało właśnie w ginemedica. Opinie w necie mają z tego co widzę raczej dobre, ale potrzebowałabym kilku informacji z pierwszej ręki. Dajcie znać czy znacie ginemedica, jak coś będę pisała na pw. #ginemedica #wroclaw #kocipyta
  • 91
@damian-zych: ojj myślę, że trudno jest odpowiedzieć na pytanie u jakich lekarzy byłem przez te dwa lata :)
Całkowicie przeniosłem się do Ginemedica i tylko tutaj załatwiam swoje zdrowotne sprawy, więc trochę tych lekarzy przez te dwa lata się uzbierało. Ale jakbym miał wymienić takich lekarzy z ostatniego półrocza to byli to: Aneta Kowal - u niej robiłem spirometrię; Halina Saj - pediatra, wizyta z dzieckiem (swoją drogą bardzo dobry pediatra)
@DarioOo: tak, tak, ja w sumie też za każdym razem rejestrowałem się do Ginemedica online, przez ich stronę internetową. Dla mnie to jest spora wygoda, bo nie zawsze mam czas w ciągu dnia zadzwonić i się umówić. Albo najzwyczajniej w świecie o tym zapominam. Więc lubię takie miejsca gdzie mogę na spokojnie, późnym wieczorem, wejść sobie na stronę i kliknąć termin taki, jaki mi odpowiada. Ale na szczęście w obecnych czasach
No to teraz dopiero będę Wam spamować wiadomościami i opiniami odnośnie wizyt w Ginemedica :) Dowiedziałam się 2 tygodnie temu, że jestem w ciąży hihi :) Sama chyba jeszcze nie do końca mogę w to uwierzyć. Póki co nie byłam jeszcze u lekarza, bo chciałam poczekać. Uważałam, że to jeszcze za wcześnie. No ale już tak powolutku chcę się umawiać i mam ogromny problem z wyborem szczerze mówiąc :D Tzn to, że
A ja się tak nieśmiało przypomnę :)
Czy możecie polecić konkretnego ginekologa do prowadzenia ciąży w ginemedica? Będę wdzięczna za Wasze opinie.
Poczytałam sobie ten wątek i wiem, że wiele z Was korzystało z opieki lekarskiej tutaj właśnie do prowadzenia ciąży. Ale fajnie jakbyście mogły z perspektywy czasu napisać kilka słów, bo niektóre wypowiedzi są pisane nawet pół roku temu. @Karolcia83_2: @nataliyah: @roksii: ?
@Efka-marchewka: jeśli chodzi o lekarzy którzy pracują w szpitalu na Borowskiej to kojarzę dr Alicję Dobiech, dr Mateusz Sobalak oraz dr Anna Wiciak. Ale ja mam też poczucie, że w Ginemedica pracuje tylu świetnych specjalistów, że chyba byłoby mi wszystko jedno czy lekarz pracuje w szpitalu czy nie hehe. No ale wiadomo, zdecyduj sama.
@roksii: dziękuję Ci bardzo za odzew. Ja już byłam w Ginemedica na konsultacji, bo już trochę czasu minęło. Ale jeszcze się w sumie waham z ostateczną decyzją u kogo prowadzić ciążę, bo mi właśnie jakoś tak zależy na tym żeby mój lekarz prowadzący pracował również w szpitalu w którym będę rodziła. A ten u którego teraz byłam nie pracuje w szpitalu. Także dzięki za sugestie, bo bardzo możliwe, że jeszcze skorzystam.
Ja z kolei ostatnio miałam przyjemność poznać kolejnego lekarza w Ginemedica. Dlatego chciałam tutaj podzielić się z Wami swoją opinią. Mieliśmy w rodzinie problem z nocnym moczeniem u dziecka. Byliśmy w sumie już u jednego specjalisty ale niestety nic się nie wyjaśniło w tym temacie. No i właśnie potem zapisaliśmy się w Ginemedica do dr Katarzyny Jungiewicz-Janusz, która jest pediatrą i nefrologiem. Baaardzo fajna babeczka. Miła, cierpliwie odpowiadająca na wszystkie pytania :D
@nataliyah: a wiesz, że ja też byłam z dzieckiem u tej dr Jungiewicz w Ginemedica? I w pełni potwierdzam to wszystko co napisałaś, bo też mam takie same odczucia i taką samą opinię.
Mnie czeka teraz jeszcze cytologia, ale to już chyba po świętach się umówię na jakiś termin, bo tak to cały czas coś.
@nataliyah: taaak. Idę w ogóle jutro...bo oczywiście czas po świętach mi szybko śmignął :P Także miało być po świętach, a jest po majówce :P Aleee nieważne. Idę jutro na rano do dr Alicji Dobiech. Przyjmuje w Ginemedica na Podwalu.
A tak z innej beczki, polecicie jakiegoś psychiatrę w Ginemedica? Potrzebuję zapisać na konsultacje bliską mi osobę z rodziny, więc może macie jakieś nazwisko do polecenia z tego zespołu specjalistów? Termin nie
@Efka-marchewka: Dobrze, dziękuję bardzo, w takim razie czekam na jakieś info jak będziesz mogła. A co do mojej wizyty w Ginemedica to wszystko super. Dr Dobiech bardzo fajna babeczka. Konkretna, rzeczowa, miła. Odpowiedziała na wszystkie moje pytania. Ja tak byłam kontrolnie, chciałam zrobić cytologię. Dodatkowo zrobiłam też badania na HPV, bo jakoś nigdy wcześniej nikt mi o tym nie mówił, a z tego co mówiła lekarka to warto. Póki co muszę
@roksii: to trzymam kciuki za te wyniki. Tak jak obiecałam, pytałam o psychiatrę w Ginemedica. Wśród moich znajomych padły dwa nazwiska. Katarzyna Cichańska i Wojciech Czernaś. Bardzo dobrzy lekarze. Szczególnie ten dr Wojciech ma duże doświadczenie i pracował w wielu miejscach. Nie wiem też w jakim celu szukasz psychiatry, bo niektórzy się też w czymś konkretnym bardziej specjalizują. Ale generalnie po opiniach moich znajomych uderzałabym właśnie do nich.
@Efka-marchewka: no nie powiem, trochę się tym stresowałam. Ale na szczęście wszystko jest dobrze. Cytologia pięknie wyszła. A HPV nie mam..uff. Myślę teraz właśnie nad szczepieniem na hpv w Ginemedica. W każdym razie wyniki były w ogóle szybciej niż miały być. Dzięki, że pytasz :)
@roksii: to super, że wyniki cacy. Ja za dużo nie wiem o HPV, ale w sumie swoim postem skłoniłaś mnie do poczytania więcej na ten temat. Ja za to się w końcu zmotywowałam i umówiłam do Ginemedica na USG piersi. Serio zawsze takie rzeczy odkładam z jakiegoś takiego lęku, a potem żałuję, bo potem coraz gorzej iść. Więc oczywiście poszłam tam w mega strachu a zupełnie niepotrzebnie. Badanie przebiegło szybko i