Wpis z mikrobloga

Mirabelki, potrzebne opinie o ginemedica z wrocławia. Mam na myśli centrum medyczne ginemedica mieszczące w budynku justin center przy ulicy Krawieckiej na przeciwko galerki dominikańskiej (ale z tego co mi wiadomo ginemedica ma też placówki w OVO i na sienkiewicza). Chodzi o to, że lekarz gin, do którego chodziłam dotychczas przestał przyjmować we wrocławiu i muszę sobie poszukać nowego. Jak same wiecie nie jest to łatwe zadanie, ale już mam kila typów ( ͡° ͜ʖ ͡°) . A większość z tych lekarzy, których wytypowałam sobie na następcę mojego gina przyjmuje jak się okazało właśnie w ginemedica. Opinie w necie mają z tego co widzę raczej dobre, ale potrzebowałabym kilku informacji z pierwszej ręki. Dajcie znać czy znacie ginemedica, jak coś będę pisała na pw. #ginemedica #wroclaw #kocipyta
  • 93
  • Odpowiedz
@nataliyah: no właśnie chcę w Ginemedica bo znajoma mi poleciła tą placówkę jako miejsce. Mówiła, że mają dobrych onkologów pracujących również w szpitalach. Tylko nie podała konkretnego nazwiska. Dlatego szukam teraz po internecie opinii o onkologach w tym miejscu.
  • Odpowiedz
@Karolcia83_2: dzięki! Nie miałem czasu wcześniej pisać, ale już jestem po wizycie w Ginemedica. Zapisałem się tak jak poleciłaś, do doktora Łukasza Tosik. I muszę przyznać, że to co tutaj piszecie o Ginemedica nie jest przesadzone. Faktycznie bardzo dobra placówka, na poziomie z bardzo dobrą organizacją! Jestem pozytywnie zaskoczony, bo miałem już do czynienia z nie jedną taką placówką.
  • Odpowiedz
A mam takie pytanie. Który kardiolog w Ginemedica? Ja generalnie jestem stałą pacjentką Ginemedica, ale kardioloigcznie się jeszcze nie badałam tu. Tak sobie pomyślałam, że może ktoś z Was tutaj korzystał i może polecić i napisać opinie o konkretnej osobie?
  • Odpowiedz
@Karolcia83_2: wiesz co, u mnie chodzi o zbadanie się po covidzie. Jakoś tak ciężko przeszłam i czuje jakieś takie kołatania w sercu. Dlatego chciałabym iść do kardiologa i zbadać się pod tym kątem, być może jakieś EKG by się przydało.
  • Odpowiedz
@Karolcia83_2: nie odzywałam się bo bardzo stresowała mnie ta wizyta. Ale już mogę odetchnąć. Faktycznie zapisałam się do dr Kucharskiego na ekg i konsultację kardiologiczną. Na szczęście wszystko jest w porządku. WIęcej było strachu niż to wszystko warte. NO ale wiadomo, lepiej było się przebadać. Ginemedica jak zwykle stanęła na wysokości zadania. Wizyta o czasie, panie na recepcji pomocne i miłe, lekarz bardzo zaangażowany i konkretny.
  • Odpowiedz
Dzień dobry, widziałam, że w Ginemedice we Wrocławiu są również psychiatrzy, ale jest ich bardzo wielu. Czy możecie mi napisać do jakiego psychiatry z tej placówki najlepiej się umówić?
  • Odpowiedz
@moniaolejnik: wiesz co, to Sandra Grzeszczyk w Ginemedica jest mega dobra. Zbiera bardzo dokładny wywiad, jest empatyczna. Jeśli jest taka potrzeba to oczywiście przepisuje leki, ale też proponuje łączyć farmakoterapię z np. psychoterapią. Także naprawdę mądra i z dobrym podejściem lekarka.
  • Odpowiedz
@damian-zych: spirometria to chyba pulmonolog. W Ginemedica jeśli chodzi o pulmonologów to kojarzę Anetę Kowal i Monikę Stefańską. Musiałbyś tylko zerknąć jak z terminami u nich na styczeń.
Ja w styczniu też się będę wybierała na jakieś podstawowe badania, bo zawsze tak co roku robię. Profilaktyka przede wszystkim :) Każdemu polecam.
  • Odpowiedz
Chciałem się podzielić swoją opinią o Ginemedica we Wrocławiu. Miałem już to zrobić wcześniej, ale człowiek non stop zaganiany, potem święta i tak zeszło.
Do Ginemedica chodzę już, hm, jakoś od około 2 lat. Przerobiłem już tam wielu lekarzy, różnych specjalności.
Wcześniej chodziłem do innej placówki, ale średnio byłem zadowolony.
W Ginemedica początkowo, spodobało mi się to, że mają tak wielu specjalistów w jednym miejscu. Dzięki temu nie trzeba tak biegać między
  • Odpowiedz
@DarioOo: cenna opinia! A powiedz, u jakich lekarzy byłeś w Ginemedica? I w której ich placówce we Wrocławiu? Ja też uważam, że ta ich dostępność lekarzy jest super, bo naprawdę nie trzeba aż tak długo czekać na dobrego specjalistę. Kiedyś czekało się tylko na nfz. Prywatnie lekarze byli od ręki. Teraz trochę się pozmieniało i na prywatnego lekarza też trzeba w niektórych placówkach dłuuugo czekać.
  • Odpowiedz