Wpis z mikrobloga

Mirabelki, potrzebne opinie o ginemedica z wrocławia. Mam na myśli centrum medyczne ginemedica mieszczące w budynku justin center przy ulicy Krawieckiej na przeciwko galerki dominikańskiej (ale z tego co mi wiadomo ginemedica ma też placówki w OVO i na sienkiewicza). Chodzi o to, że lekarz gin, do którego chodziłam dotychczas przestał przyjmować we wrocławiu i muszę sobie poszukać nowego. Jak same wiecie nie jest to łatwe zadanie, ale już mam kila typów ( ͡° ͜ʖ ͡°) . A większość z tych lekarzy, których wytypowałam sobie na następcę mojego gina przyjmuje jak się okazało właśnie w ginemedica. Opinie w necie mają z tego co widzę raczej dobre, ale potrzebowałabym kilku informacji z pierwszej ręki. Dajcie znać czy znacie ginemedica, jak coś będę pisała na pw. #ginemedica #wroclaw #kocipyta
  • 93
  • Odpowiedz
@Efka-marchewka: a tak z ciekawości u jakiej lekarki byłaś na tym usg piersi? Wiem, że teraz moja różowa szuka. A właściwie to szuka już od 3 tygodni chyba :P Więc może jej podrzuce namiar skoro Twoja opinia jest pozytywna.
  • Odpowiedz
@Karolcia83_2: ja polecam: Jadwiga August-Skarżyńska i Tatiana Gładysz - bardzo dobre dwie lekarki. O innych w Ginemedica nie mogę powiedzieć, bo nie miałem styczności. Ale te dwie - super specjalistki.
  • Odpowiedz
@szustAK: bardzo Ci dziękuję za polecenie! Nie pisałam wcześniej, bo średnio u mnie z czasem, ale teraz mam chwilę to chcę nadrobić info o wizycie w Ginemedica. Dr Gładysz - lekarka złoto! Bardzo ciepła, konkretna, ze świetnym podejściem do małego pacjenta. Zleciła dodatkowe badania, które wiele wyjaśniły. Bardzo ją polecam.
  • Odpowiedz
Cześć, potrzebowałabym świeżych opinii o Ginemedica, a w zasadzie ginekologach, którzy tam pracują. Moją poprzednią ciąże prowadziłam też w Ginemedica, ale widzę, że mojej lekarki już nie ma, a była naprawdę wspaniała. Przeglądam Wasze opinie i widzę, że generalnie większość jest pozytywnych, ale potrzebuję naprawdę lekarza z polecenia i powołania – poprzednia ciąża była problematyczna, więc szykuję się na powtórkę z rozrywki. Na pewno chciałabym, żeby lekarz miał otwarte podejście i w
  • Odpowiedz
Wiesz co, no to chyba każdy ginekolog z Ginemedica się sprawdzi w takim przypadku. Nie wiem, jakie konkretnie masz problemy, ale ile z tego co się orientuję tam pracują naprawdę najlepsi z najlepszych więc bez obaw. Ja osobiście prowadziłam ciążę u dr Bielasika, który poza tym, że jest wspaniałym specjalistą, jest także świetnym lekarzem, chodziłam na te badania zawsze z przyjemnością. Wszelkie strachy i wątpliwości są rozwiewane od razu, badanie bardzo rzetelne,
  • Odpowiedz
Jestem właśnie świeżo po wizycie w Ginemedica, u dr Akutko i jestem zachwycona przebiegiem wizyty. Nie dzielę się zwykle wrażeniami w Internecie, ale może moja opinia o Ginemedica pomoże komuś od razu trafić do dobrego specjalisty, który nie zbywa pacjentów, tylko drąży temat aż postawi diagnozę. Odbijaliśmy się z synem od wielu gastrologów, ale tylko pani doktor pochyliła się nad tematem i nie zbyła nas po 10 minutach, a faktycznie postawiła sobie
  • Odpowiedz
Ja trochę z innej beczki podejdę do tematu opinii o ginemedica, bo większość skupia się na lekarzach, a oni mają naprawdę bardzo fajnych psychoterapeutów w różnych nurtach plus psychiatrów na miejscu, więc w razie potrzeby leczenie terapeutyczne i farmakologiczne jest na bieżąco konsultowane. Byłem już u kilku psychiatrów i kilku terapeutów stąd wiem, że to naprawdę ważne i doceniam, że Ginemedica rozwiązała to w taki fajny sposób, ja osobiście jestem bardzo zadowolony,
  • Odpowiedz
Zgadzam się z przedmówcą, osobiście chodzę z synem do psychiatry i psychologia w Ginemedica i jestem bardzo zadowolony z przebiegu leczenia. Całą diagnozę spectrum przeprowadziliśmy zresztą w ginemedica, najpierw ze względu na szybkie terminy, a potem ze względu na wysoką klasę specjalistów. Zresztą na początku nie było czasu na czytanie opinii o ginemedica, ale potem nadrobiłem i okazało się, że lepiej trafić nie mogliśmy. I tu podpisuję się rękoma i nogami, my
  • Odpowiedz
Podbiję trochę wątek z opiniami o Ginemedica, zwłaszcza w kontekście lekarzy psychiatrów i psychoterapeutów, bo mam wrażenie, że w czasach kiedy bardzo trudno trafić na dobrego specjalistę takie opinie są szczególnie potrzebne. Przede wszystkim w Ginemedica pracuje wielu specjalistów, więc z dostaniem się na wizytę i krótkim terminem oczekiwania nie ma problemu, podobnie z ich psychoterapeutami – duży plus za to, że pracują w różnych nurtach. Dla mnie osobiście nurt behawioralno poznawczy
  • Odpowiedz
Zasadniczo nie lubię za bardzo pisać opinii w Internecie, ale opieka medyczna w Ginemedica to mnie urzekła, że muszę. Uważam także, że taki poziom powinny reprezentować wszystkie placówki, a prywatne szczególnie – ostatecznie zostawia się tam ciężkie pieniądze i przez dłuższy czas można było liczyć na lepsze traktowanie, a to się zmieniło. Wracając jednak do mojej opinii o Ginemedica – prowadziłam u nich całą ciążę i teraz chodzimy z maluchem na kontrole,
  • Odpowiedz
U nas też ciąża w całości prowadzona przez ginekolog z Ginemedica, wybrałam zarówno tę lekarkę, jak i samą placówkę Ginemedica ze względu na opinie jakie czytałam np. tu, jaki i opinie, którą ma wśród moich znajomych. Naprawdę choćbym chciała to nie ma się do czego przyczepić – wszystkie badania na miejscu, przyjazna atmosfera od pań rejestratorek przez położne na lekarzach kończąc, ceny przystępne. Czasu na wizytach w Ginemedica zawsze tyle, by rozwiać
  • Odpowiedz