Wpis z mikrobloga

Oto skutki prawackiej homofobii: 27 letni pielęgniarz został śmiertelnie pobity pod nocnym klubem w Hiszpanii. Świadkowie słyszeli jak agresorzy przed atakiem wołali do niego "obrzydliwy pedał". Potem zaczęli bić. Nie przeżył.

W Hiszpanii są dozwolone związki jednopłciowe. Ale prawo nie eliminuje nienawiści jak widać. Dlatego ja chętnie zamieniłbym prawo do formalizacji związków jednopłciowych na ludzką życzliwość w codziennym życiu ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#lgbt #bekazprawakow #hiszpania #homofobia
sildenafil - Oto skutki prawackiej homofobii: 27 letni pielęgniarz został śmiertelnie...

źródło: comment_1625819097XixWf4ih3ykIvnOrPGYVTm.jpg

Pobierz
  • 76
  • Odpowiedz
@sildenafil

No naprawdę, trzeba było szukać aż w Hiszpanii zabitego geja aby robić polityke i dzielić ludzi w Polsce. Każdego dnia ktoś ginie bo jakiś patus powie "na uj się gapisz?" lub ginie za 10 złotych i nic, a teraz będzie taniec na grobie jakieś randoma z Hiszpanii i sprawa rozdmuchana bo był gejem. Gdyby nie był gejem to śmierć jak śmierć, śmierć jakich wiele każdego dnia. Przestańcie tworzyć podziały.
  • Odpowiedz
zresztą zaraz się pewnie okaże, że to jacyś muzułmanie i temat dla was zniknie


@to_niezle: czemu tak sadzisz? mam wrazenie, ze szerzysz nieprawdziwe informacje. Moim zdaniem muzulmanie to tez prawacy, a nawet powiem wiecej, jestem przeciwko jakimkolwiek religijnym uposledzencom narzucajacym innym swoje zdanie
  • Odpowiedz
@Hopelessness: Moment moment co ty gadasz za głupoty. Przemoc nie ma poglądów. Ale znam odpowiedź na twoje pytanie. Skupiłeś sie w koło jednej tuby informacyjnej przez co docierają do ciebie tylko jednostronne informacje i zaburzają twoje realne postrzeganie rzeczywistości.
  • Odpowiedz
  • 1
@sildenafil "śmiertelnie pobity pod nocnym klubem"

Wiedząc co się dzieje w klubach gdzie wszyscy pijani lub naćpani ta historyjka budzi wiele wątpliwości.
  • Odpowiedz
@memento_mori: XD a od kiedy tolerancja jest elementem lewicowych ideologii? Józef Stalin i Mao Zedong byli na pewno tolerancyjni. XD O Che Guevarze nawet nie wspominam, bo wiadomo jakie miał podejście do homoseksualistów.
  • Odpowiedz
@Hopelessness: tolerancja i popieranie LGBT jest z lewicą dopiero od kilkunastu lat i to tylko z zachodnią lewicą, akurat większość muzułmanów jest lewicowa, w większości muzułmańskich państwa rządzą lewicowe partie.
  • Odpowiedz
@to_niezle: zaciekawiłeś mnie. Mógłbyś podać konkrety? Wiem, że niektóre aranskie państwa to dyktatury wycierajace się socjalizmem, ale np. indonezja, kraj gdzie muzułmanów jest najwięcej jest fanatycznie antykomunistyczna i to od dekad.
  • Odpowiedz
Przemoc nie ma poglądów.


@Nerax123: to bardzo ciekawe, czyli mowisz, ze jak sie spojrzy na statystyki to rozklad przestepstw, hejtu itp jest 100% rowno podzielony na ludzi bez wzgledu na ich poglady?
  • Odpowiedz