Wpis z mikrobloga

Przypomniała mi się historia przegrywa jak w szkole nie było jakieś nauczycielki i były 2 godziny wolne i n0rmictwo z mojej klasy pojechało do makdonalda prawie wszyscy jak jeden mąż prócz mnie i najlepsze jest to że nie tyle co o tym nie wiedziałem ale na moich oczach wszyscy o tym gadali ubierali się i mówili że jadą do maka i się cieszyli tylko przegryw sam został w klasie nie bolało by mnie to tak gdybym o tym nie wiedział ale to oni na moich oczach centralnie robili jakieś szopki jakby jechali do nie wiem czego tylko oczywiście przegrywa nikt nie spytał czy nie chce jechać bo po co skoro to śmieć nie wart kopnięcia i zostałem sam w klasie ehh jak ja się cieszę że już do szkoły nie muszę chodzić #przegryw #mcdonalds #szkola #samotnosc
P.....k - Przypomniała mi się historia przegrywa jak w szkole nie było jakieś nauczyc...

źródło: comment_162581548677xG24leKr3grMfiOojNsc.jpg

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
@PolskiCzetnik: Miałem tak jakiś czas temu, jak większość znajomych szykowala się na imprezę u koleżanki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Psiapsółki mojej byłej, z którą zerwalem.

Więc wiadomo, mnie nikt nie zaprosił.
Szkoda że inteligencji nie starczyło im, aby o tym przy mnie nie gadać.
  • Odpowiedz
@kowalkowskij: Bo się bałem zapytać czy ktoś mnie zabierze bo z nikim mojej klasy nie gadałem i nikt mnie nie lubił nawet jak próbowałem na początku to każdy mnie zlewał i mnie potem już zawsze mieli za klasowego odpadka
  • Odpowiedz
@PolskiCzetnik: @zajete1:
Ja w szkole czasami zagadywałem takich przegrywów co nie mają kolegów i siedzą cicho ale już tego nigdy nie będę robił bo zwykle byli bardzo niemili, negatywnie nastawieni a do tego czasami reagowali agresją gdy próbowałem ich jakoś otworzyć.
  • Odpowiedz
@Mezomorfix: Niestety większość ludzi takich jak ja jest zniszczonymi psychicznie przez gnębienie n0rmictwa. Jakbym był kompletnym idiotą to bym powiedział że miałem w liceum powodzenie bo mnie dziewczyny podrywały a tylko kompletny debil by nie zauważył że robią to dla beki żeby pośmiać się z przegrywa który nie wie co zrobić czy powiedzieć. Więc sporo osób zagaduje do przegrywa żeby po prostu się pośmiać.
  • Odpowiedz
@Rruuddaa: A tobie p0lko witaminko to jeszcze tylnią część ciała masłem smarowali żebyś tylko poszła z nimi


@PolskiCzetnik: Masz takie podejście do ludzi, udzielasz się na tagach przegryw, Kononowicz i o chińskich bajkach to też bym z tobą nie chciał nigdzie iść. W sumie to powinien es się cieszyć że cię w kiblu nie zamknęli żebyś za nimi nie szedł bo masz ładnie we łbie nasrane a winę za to
  • Odpowiedz
oczywiście przegrywa nikt nie spytał czy nie chce jechać


@PolskiCzetnik: myślisz, że to wyglądało tak, że pomysł wymyśliła jedna osoba i do każdego po kolei podchodziła pytać, czy chce jechać? XD Ktoś rzucił hasło i wszyscy pojechali, ty nie. Nikt nikogo nie błagał na kolanach. Co ci szkodziło po prostu wstać i pójść z nimi?
  • Odpowiedz