Wpis z mikrobloga

@93michu93: spokojnie. Podobno Mena działa, coś na bankierze linki wrzucali. Jak masz sprzedawać, to chociaż na wyniki poczekaj, żebyś nie żałował później. Też na tym wiszę.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@93michu93: mojego pewnie jeszcze więcej. Zobaczysz że wyniki będą bardzo dobre. Chociaż reż mnie to trochę #!$%@?. Ale warto poczekać do wyników i tak.@debug:
@s-o-s: skąd wiesz że wyniki będą bardzo dobre? zmienność była słaba, nie było akcji typu wyciskanie shortów na gme, sezon ogórkowy się zaczął - wg mnie wyniki będą słabe...
@kRz222: co to zmieni? wg mnie wycena tego wydarzenia dawno jest w cenie + minie jeszcze sporo czasu zanim zaczną zarabiać na tym rynku. na razie to będą z tego same koszty i ryzyko czy ten rynek w ogóle wypali. wg mnie xtb kierunek 15 i kiszonka
@93michu93: Siedzę w XTB od kwietnia/maja zeszłego roku i jestem spokojny. Zamiast patrzeć na kurs zacznij patrzeć na spółkę, tak długo jak firma się rozwija tak długo zmierzamy w dobrym kierunku. To tylko kwestia czasu aż wycena dogoni realną wartość. XTB rozwija się bardzo dynamicznie i ma mega ambitny zarząd więc spokojnie ;)