Wpis z mikrobloga

płeć biologiczna to spektrum (i nawet nie próbuj udawać, że naukowo jest inaczej, bo cię linkami zaleję i wyjdziesz na szura)


@mastergame1311: ale jak ja sie kulturowo i społecznie identyfikuje jako kobieta to już można mnie dyskryminiwać? Bo np. w miejscu pracy czy w szkole nie wolno i każdy ma mnie trakyować jak sobie zażycze.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@mastergame1311: to jest śmieszne tylko ciebie za bardzo dupa boli żeby to załapać. Twoje uczucia "religijne" są obrażone, z dogmatów przecież nie można się śmiać, dokładnie jak u katola.

@MSDS: <3

@mastergame1311: nie zauważyłeś jeszcze że buldupisz w internecie pod śmiesznym obrazkiem i reagujesz na każdą zaczepkę? Jak myślisz, że od takiego sposobu prowadzenia swojej walki o więcej zrozumienia w temacie, tego zrozumienia przybędzie to XD.

Bo chyba w
  • Odpowiedz
W jaki sposób nie jest naukowe? Fajną rzeczą w nauce jest to, że możesz podać konkretne badania, statystyki i dane. Jestem pewien, że masz coś konkretnego, co nie?


@mastergame1311: w taki sposób, że nauka nie mówi, kto jest kobietą, a kto mężczyzną, pseudonaukowy szurze XD

Nauka co najwyżej podaje typowe cechy samców i samic danego gatunku i wie które można zmienić, np. hormonami, a których nie, jak genetyki.

Nauka nie zajmuje
  • Odpowiedz
@strfkr: > Komedią jest bycie debilem z danego tematu i szpanowanie tym na necie xD

@mastergame1311: Komedią, a raczej dramatem jest dopuszczenie transów do sportów kobiecych. Możecie dalej robić fikołki, ale to zrujnowanie sportów kobiecych i pluję na tych, którzy to wymyślili i całe środowisko lgbt ,które za tym lobbowało.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
O różne rzeczy można się spierać (jak to, czy ktoś upodabnia się do kobiety/mężczyzny na tyle, żeby faktycznie zacząć go tak nazywać) i wyśmiewać, bądź przeciwnie - twierdzić, że takie wyśmiewanie nie powinno mieć miejsca - ale akurat starty w zawodach osób, które urodziły się jako mężczyzna i "przemieniły" w kobietę powinny być zakazane i to bez absolutnie żadnej dyskusji. Dopuszczanie do tego to plucie w twarz każdej uczciwej sportsmence, która poświęciła
  • Odpowiedz