Wpis z mikrobloga

@tellet: Po pierwsze - płeć biologiczna to spektrum (i nawet nie próbuj udawać, że naukowo jest inaczej, bo cię linkami zaleję i wyjdziesz na szura). Po drugie - mało kto mówi, że podział sportu na dwie kategorie jest zły.

Po trzecie - zrobiłeś dokładnie to, co napisałem wyżej. Tak było przez cały czas, to musiało być dobrze. Powiedz to mężczyznom w Polsce, którzy popełniają samobójstwa przez takich debili jak ty, którzy
@MSDS: Nauka w czasach Pythona nie była tak rozwinięta, ciężko ich winić za dość gówniane (według współczesnej perspektywy) poglądy.

Ty, z kolei, jesteś po prostu szurem, bo masz dowody, ale je olewasz, bo niszczą ci światopogląd.

Plus w jaki sposób napisanie, że obrazek jest nieśmieszny miałby być oznaką 'bólu dupy'? Według tego toku myślenia samemu masz wielokrotnie większy ból tyłka, bo narzekasz już kilkukrotnie na moje wypowiedzi. Polecam kupić maść.
@zygzyg: W jaki sposób nie jest naukowe? Fajną rzeczą w nauce jest to, że możesz podać konkretne badania, statystyki i dane. Jestem pewien, że masz coś konkretnego, co nie?

@delKrul: Kurna, rzeczywiście. Idę robić coś bardziej pożytecznego niż próby rozmawiania z antynaukowymi delikwentami.