Wpis z mikrobloga

Trafiło mi się dzisiaj kombo;

- dwa samochody grupy VAG;
- za znakiem B-36;
- w obrębie przystanku autobusowego;

Chciałbym dodać, że mógłbym zgłosić to nielegalne parkowanie, ale po ostatnich zgłoszeniach SM zagroziło mi wlepieniem mandatu za niestawiennictwo jako świadek xD.

Wiadomo - B-36 najbardziej bezużyteczny znak w Polsce, a prawo to gwałt na polskości.

#wroclaw #codzienneszkalowaniewroclawia #bekazpodludzi #patologiazmiasta
Bratkello - Trafiło mi się dzisiaj kombo;

- dwa samochody grupy VAG;
- za znakiem...

źródło: comment_1625763347p613aZ9m1flw4DeIddMea8.jpg

Pobierz
  • 11
@Little_Juice: Ha! Akurat nie trafiłeś ( : - bo akurat Zwycięska została zmodernizowana w idei istnienia WOWa, a że WOWa nie ma to cały tranzyt jedzie przez Zwycięską.

Dodaj też hasła Dutkiewicza z tramwajem na Ołtaszyn to masz wynik tego, że większość z tamtych okolic jeździ autem i każde, ale to absolutnie każde miejsce jest wręcz zasrane samochodami :].
@Rad-X: @Bratkello: Spieszę z odpowiedzią - to wina kodeksu postępowania w sprawach o wykroczenia oraz ogólnego wzorca takich postępowań przyjętego przez sądy. Sprawa wygląda tak, że po otrzymaniu takiego zgłoszenia drogą elektroniczną ze wszystkimi danymi nie ma tak naprawdę wyraźnych przesłanek do wzywania świadka osobiście i przecież ani policja, ani straż miejska, już od dawna tego nie praktykuje - zgłoszenia można wysyłać na stop agresji drogowej, można wysyłać do poszczególnych