Wpis z mikrobloga

@CHVRCH_OF_RA: Właśnie to mnie irytuje.Ludzie już z tymi zrzutkami poszli tak na łatwiznę, że zrobili sobie z tego żebracy portal.Rozumiem gdyby okazało sie, że ktoś dostał diagnozę i miał np za rok czy dwa spaść z rowerka i chciałby sobie coś tam zobaczyć przed śmiercią.
A to jest zdrowa osoba(pomijająć nadwagę)nie mająca wyroku śmierci ze wzgledu na zdrowie to będzie wyciągać łapska po łatwa pieniądze. Do prostytutki mam wiekszy szacunek...
  • Odpowiedz
@nocne_zwidy: ja #!$%@?, co za ameby wpłacają kasę takim pasożytom?

3,5 k na wakacje marzeń, to chyba nie jest #!$%@? majątek, tylko trzy miesiące oszczędzania gdy zarabiasz ok, a pół roku gdy #!$%@?. Pieprzone nieroby.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@nocne_zwidy: Sledze jej "karierę" od paru miesięcy i nie rozumiem tej zbiórki ani trochę. Kto jej wpłaca ten hajs? Przecież ta laska jest praktycznie chora psychicznie. Zakłada multi konta z których życzy innym śmierci albo próbuje się wybielać. 100 razy zapowiadała ze odchodzi z internetu i zawsze wraca. Jest rasistką, homo i transfobką, wyśmiewa osoby biorące antydepresanty. Pisała dwuznaczne wiadomości do nieletnich i broniła się że ona jest artystka i wiek
  • Odpowiedz
@szarytusz: Pewnie i za pralnie robi. Jakbym miał np 300k z dragów czy coś i chciał to zalegalizować, żeby kupić auto lub mieszkanie to bym założył zrzutkę „na mieszkanie marzeń” i powplacal z kont randomowych ludzi na zasadzie „wplac 500 a ja ci dam w gotowce 600” i cyk mam legalny hajs na mieszkanie wplacajac po 200-2000 z jednego konta, w 3 miesiace „uzbiera” sie 200k ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz