Wpis z mikrobloga

w Afryce jest tak dużo hiv


@tell_me_more: Bo murzyni spółkują jak zwierzęta. Ty myślisz, ze tam w każdej chatce z gówna jest automat z prezerwatywami? Koszt jednej gumki to tydzień wyżywienia dla Murzyna - myślisz, że by tyle kasy wydawali, jak dziennie z 10 Murzynek zaliczają?

nie, nie wiem, poproszę cytat


@tell_me_more: Poczytaj sobie o Simonie Molu i jak młode lewaczki prowadziły wewnętrzną walkę "katotalibskie wychowanie nakazujące nie rozkładać nóg
@pinkfloyd12: pamiętam historię mola. Ale nie pamiętam, żeby lewica namawiała ludzi do spania z nim, dlatego poproszę o cytat.

Bo murzyni spółkują jak zwierzęta


w przeciwieństwie do białych którzy spółkują inaczej ( ͡° ͜ʖ ͡°) Serio zastanów się nad swoim rasizmem.

Ty myślisz, ze tam w każdej chatce z gówna jest automat z prezerwatywami?


byłem w Afryce (co prawda raczej w miastach) i zapewniam cię, że da
spółkują inaczej


@tell_me_more: Tak, w gumie, rzadziej, z głową, z jedną partnerką, a ci bardziej cywilizowani w ogóle.

Serio zastanów się nad swoim rasizmem.


@tell_me_more: Wszystko z nim w porządku.

byłem w Afryce


@tell_me_more: Pewnie w hotelu w Egipcie faktycznie są automaty z gumkami.
I jak było - rozejrzałeś się, o piramidy! Kurde, a gdzie te chatki z gówna? Cejrowski znowu mnie w konia zrobił!

żeby lewica namawiała


@
@Nihas Czego nie rozumiesz? Oczywiście że to eksperyment

Szczepionki przeciw COVID-19 są warunkowo dopuszczone do obrotu na podstawie wszystkich wymaganych badań laboratoryjnych, nieklinicznych na modelu zwierzęcym, badań klinicznych I i II fazy oraz okresowej oceny prowadzonych badań klinicznych najbardziej zaawansowanej trzeciej fazy badań. Pozwolenie jest wydawane gdy korzyści wynikające z natychmiastowej dostępności szczepionki dla pacjentów przewyższają ryzyko związane z faktem, że nie wszystkie dane z trwających badań 3 fazy są jeszcze dostępne.