Wpis z mikrobloga

@Shitadel: #!$%@?, ja mieliśmy z klasą wycieczkę do Przywidza albo do Torunia 15 lat temu to było coś, a też niektórzy nie jechali bo nie mieli pieniędzy nawet na przejazd autokarem, dziś gówniaki to jakieś Wiednie, Pragi, Londyny.. xD To chyba ten słynny skok cywilizacyjny ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Bazooka: to gdzie ty byłeś? na rynku? XD #!$%@? jedno z najpiękniejszych miast w Europie, mnóstwo zabytków nie zniszczonych wojną, galerii sztuki a muzeum historii naturalnej to jedno z największych i najbardziej zajebistych muzeów w Europie XD
  • Odpowiedz
pamiętam, że byłem w Wiedniu na kolonii jak miałem około 11 lat. Teraz sobie uświadomiłem jak bardzo było to idiotyczne, jak ludzie w tym wieku mają docenić architekturę i sztukę wysoką, jak w głowie miałem Peja na legalu i to, zeby w busie usiąść za Klaudią z 3c xd
  • Odpowiedz
@Shitadel: O, to ja i dokładnie była to wycieczka do Wiednia. xDDDDD

Trauma, przez parę miesięcy cała klasa rozmawiała o niej non stop, opowiadali sobie jakieś żarciki "tylko dla kumatych", "pamiętasz ten tego, tamtego co widzieliśmy w tamtym miejscu haha" i ogólnie smutek ech. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Shitadel: Do dziś pamietam jak w 1999 roku byłem tam pierwszy raz, to był moj pierwszy raz „na zachodzie”, miałem wtedy 15 lat. Od ilości 911 na ulicy mało sobie łba nie urwałem. Minęło 22 lata i dzisiaj w Wawie widzi się więcej superaut niż tam, to mi zawsze pokazuje jak wielki postęp zrobił nasz kraj. Sam Wiedeń jednak jest w mojej ocenie najpiękniejszym miastem w Europie, druga jest Barcelona.
  • Odpowiedz