Wpis z mikrobloga

Najgorsze w programie szczepień jest mijanie na ulicach gnijących ciał ofiar tego eksperymentu medycznego. Czy naprawdę nie ma kto tego posprzątać?
#koronawirus
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Najgorsze w programie szczepień jest mijanie na ulicach gnijących ciał ofiar tego eksperymentu medycznego. Czy naprawdę nie ma kto tego posprzątać?


@tom3k86: Bardziej mnie przerażają te tłumy umierających na koronawirusa na ulicach. Idziesz i się przewracają, nie żyją. Tak przecież pokazywali na filmikach z Wuhan i to się stało rzeczywistością u nas.
  • Odpowiedz
@tom3k86: wylacz telewizje, wlacz myslenie. Jak w Tvn ci nie pokazali to pewnie nie wiesz.
Ja znam cala rodzinę ktora wziela szczepionki i po tygodniu ju nie żyła.
  • Odpowiedz
  • 77
@tom3k86 ostatnio widziałem jak ktoś zaszczepiony wyciągał 5-cio kilowy magnes neodymowy z paczkomatu i ten magnes my się przykleił do chipa w ramieniu przy okazji uderzając w głowę. Śmierć na miejscu.
  • Odpowiedz
@slapdash: @tom3k86: ci moi znajomi co prawda zginęli, bo pijany ojciec zawinął się w stary komunistyczny koc elektryczny, doszło do zwarcia i spłonął cały dom. Ale niesmak pozostał.
  • Odpowiedz
@Bover: to ciekawe bo mój wujek spalił się pod kocem elektrycznym xD
Właśnie dzwoniła ciotka i zapraszała nas na pogrzeb. Ogólnie to cała sytuacja rozpoczęła się 2 tygodnie temu kiedy n------y wujo r------ł gołą ręką szybę w oknie jak go żona nie chciała wpuścić do domu. Później go już wpuszczała bo się bała o inne okna, ale jego ciąg alkoholowy dalej trwał. Wczoraj przyszedł naprany jak bolszewik ale nastały chłodne noce a w oknie dziura mocno więc wpadł na pomysł wspaniały - wyciągnął z pawlacza stary, komunistyczny koc elektryczny składający się z kabla, wtyczki i 2 metrów zwiniętego drutu w poszwie xD Koc nie był używany od czasów Habemus Papam '78 ale wujek zawsze mi tłumaczył

za komuny to się nawet spleśniałe w---------o jak nie było nic innego
więc okrył się tym rozizolowanym gównem aż po szyję i poszedł spać. Nagle o 3 w nocy słychać
  • Odpowiedz
@tom3k86: W sumie to nie jest śmieszne, bo gdyby ten wirus naprawde zabijał tak sprawnie jak to podawali w mediach to polski by już od roku nie było.
  • Odpowiedz
@tom3k86: nie wiem jak z gnijącymi ciałami, ale u nas na Wólce cmentarz powiększył się o 11 sektorów ( normalnie powiększał się o 6-7 sektorów, sektor 100 miejsc ), a krematorium od półtora roku pracuje 24h. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
W sumie to nie jest śmieszne, bo gdyby ten wirus naprawde zabijał tak sprawnie jak to podawali w mediach to polski by już od roku nie było.


@K-S-: P---------a szurów ciąg dalszy xD Spójrz na statystyki zgonów w 2020 ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie wspomnę o tym, że karetki nie dojeżdżały do pacjentów a w szpitalach nie było miejsc. Był nawet tag na wykopie gdzie słuchało
  • Odpowiedz