Wpis z mikrobloga

@KawaJimmiego: Ostatnich kilka dni było bardzo parnych i gorących. Właściwie to w południe dobrze było już siedzieć w klimie bo było nie do wytrzymania tak chodzić. Po południu dziś miałem +35C w nocy +25C. Dobrze, że ma jutro ten huragan dość to trochę popada i się ochłodzi na kilka dni
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@R2D2_z_Sosnowca: Kurde jak mi się w USA podoba ta przyroda. Wszystko tam macie. Dwa oceany, Góry i takie fest i jeszcze na Alaska jak mało. Miejsca gdzie jest zimno, gdzie jest ciepło. Pustynie, bagna. I lasy.
I to takie lasy kurde fest, wielkości naszego województwa. Wszędzie ogromna przestrzeń.
@Pompejusz: Zgadza się. Jest tu praktycznie wszystko i co najlepsze w zasięgu. W każdym stanie znajdziesz bardzo dużo ciekawych miejsc bo jest ich zwyczajnie od groma. Nieraz byle lasek skrywa jakiś wodospad albo skałę z której widać okolicę bo są duże przewyższenia. Akurat ja mam tu wszystko w mikro skali bo jednak są stany gdzie jest wszystko większe i jeszcze więcej ale póki co trzeba korzystać z tego co się ma