Wpis z mikrobloga

FBI aresztujac jednego z 'przywodcow zamieszek na kapitolu' z 6 stycznia, zajelo jego... "w pelni zlozony model kapitolu z Lego" (sic!).
Ten powazny terrorysta mial w swoim domu model kapitolu zlozony z klockow Lego.
Jednak FBI zeby sie jeszcze bardziej osmieszyc, oparlo oskarzenie, miedzy innymi o te klocki lego (sa one w opublikowanych dokumentach sadowych).

https://nypost.com/2021/07/07/fbi-seized-us-capitol-lego-set-from-alleged-riot-leader/

Zaczynam sie bac bo mialem kupic statute wolnosci z lego a niedawno zlozylem rakiete Saturn V.

CNN: “And how did you learn he was an extremist?”
FBI: “He had 12 Lego sets. All completed. With more on the way.”
CNN: “Wait is that…”
FBI: “Yes. The Taj Mahal.” *looks into camera*

#bekazlewactwa #usa #polityka #heheszki
Pobierz baidu - FBI aresztujac jednego z 'przywodcow zamieszek na kapitolu' z 6 stycznia, zaj...
źródło: comment_1625690255yCs6zSRsFByLBm4nDFB8r2.jpg
  • 4
skoro mają #!$%@? który poważył się na coś takiego to trudno oczekiwać że nie będą badali każdego wątku.


@przeciwko78: No ale zeby wpisac to do aktu oskarzenia, na prawde? Bronisz tego? XD
Tylko osmieszaja cala sytuacje. Widac nie maja nic powazniejszego na te osoby i ta cala sprawa przez to wyglada tylko smiesznie lub nawet podejrzanie.

Oh, no another extremist:
(mam nadzieje ze FBI beda badali tez i ten watek -
Pobierz baidu - > skoro mają #!$%@? który poważył się na coś takiego to trudno oczekiwać że n...
źródło: comment_1625691025MD2VD6hqzDJsuO2BgGDiAz.jpg
@baidu:
1) "Przywódca ekstremistów" obecny podczas zamieszek w Kapitolu miał na chacie model Kapitolu.
2) Obama nieobecny przy WTC, składający randomowe wieżyczki z klocków lego.

Szukasz analogii, podczas gdy jest ona błędna w fundamentach.

Nie mam wglądu w śledztwo, tak samo jak Ty. Nie wiem czemu ten model mógł służyć, też tego nie wiesz. Natomiast powtarzanie w kółko: "ośmieszają się/(sic!)/BRONISZ TEGO?!?!", czy też tworzenie prześmiewczych historyjek nie są jakimikolwiek argumentami, nie
@Haramb3:

Mogę się jedynie domyślać, że być może Pan ekstremista uznał, że taki sposób modelowania jest najmniej "przypałowy" i odsuwa podejrzenia (tym bardziej, jeśli to jego pierwsze "dzieło"), a makietę mógł spokojnie wykorzystać do stworzenia planów dla działań operacyjnych. Nie wiem z kim na co dzień żyje, jak na co dzień żyje i jak podejrzane byłoby stworzenie modelu w inny sposób. Jeśli żyjesz w kraju z najlepszymi służbami na świecie i