Wpis z mikrobloga

@michalo94: na pocieszenie dodam, że na VII sem. mam 3 dni zajęć, dwa po 6h i jeden po 4h w tym większości wykłady. ;p Czyl irealnie się robi jakieś 5 dni wolnego :D
  • Odpowiedz
@11mariom: Ja już miałem plan pod koniec sierpnia. Nieoficjalny, do wglądu tylko dla uczelni i samorządu, a, że opiekunami na zerówce byli studencie z samorządu, to mieliśmy plan już wtedy. ;) Teraz doszedł podział na grupy.

@zacietrzewiony: Nie smutałbym tak, gdybym nie miał szansy od początku na wolny piątek, ale grupa która ma wolny piątek kończy się na ludziach z nazwiskiem na "N", a ja mam na "O". :(

@
  • Odpowiedz
@michalo94: a ja wciąż czekam na cokolwiek z mojej… Tylko miałem pisemko 2 tyg temu bym zapłacił za legitkę i indeks i tyle :F

A podział na grupy mnie interesuje - czy rozpatrzyli moją prośbę by być razem ze znajomymi.


  • Odpowiedz
@zacietrzewiony: Nie smutałbym tak, gdybym nie miał szansy od początku na wolny piątek, ale grupa która ma wolny piątek kończy się na ludziach z nazwiskiem na "N", a ja mam na "O". :(


@michalo94: To już jest gdzieś napisane, jaki jest podział na grupy itp.? Bo ja widziałem tylko plan, ale nie wiem, jaką mam grupę.

Ja mam nazwisko na "S" i pewnie będę w tej samej grupie, co Ty.
  • Odpowiedz