Wpis z mikrobloga

Te uczucie kiedy pytasz się ich co to za magazyn, albo który, a potem okazuje się, że żaden albo Amazon, bo kuzyn kumpla znajomego brata tak powiedział.
  • Odpowiedz
@ludzik: xD o właśnie, zapomniałem o zawodówkach xD
normalnie to wylęgarnia patologii dla zwierząt z problemami z nauką i z uzależnieniami od alkoholu, papierosów i narkotyków
Na wykopie to szkoła wspaniała niczym Hogwart
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@LajfIsBjutiful: Mam dwóch znajomych po zawodówce. Jeden zajmuje się detailingiem aut a drugi jest mechanikiem. Jakoś nie narzekają na swoją pracę i nie wybierają się na studia, a zarabiają lepiej niż nie jeden po studiach. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@LajfIsBjutiful: tylko tych dwóch i jeden po technikum informatycznym który aktualnie pracuje na magazynie w PL bo marzy mu się tester gier, ale takiego ma skilla że nikt go nie chce przyjąć.
  • Odpowiedz
  • 2
@ludzik: xD o właśnie, zapomniałem o zawodówkach xD

normalnie to wylęgarnia patologii dla zwierząt z problemami z nauką i z uzależnieniami od alkoholu, papierosów i narkotyków
Na wykopie to szkoła wspaniała niczym Hogwart

@LajfIsBjutiful Jak słyszę co chwila że nie ma kim robić to może i taki delikwent po zawodówce będzie mieć problem z alko i palić jak smok, ale swoje zarobi. A że #!$%@?? Jego problem.
  • Odpowiedz
@ludzik: w bajkach zarobi. Chyba ze ktos ogarnie swoj biznes. A tak jako pracownik to ma gownostawke i by cos sensownie zarobic to bedzie robil 1,5 etatu. Na to samo co swiezak po studiach dostanie za czysty etat w klimatyzowanym biurze. I swiezak za pare lat zarobi 30-50% lepiej, a po zawodowce wiekszosc zostanie jako taki podstawowy pracownik fizyczny, bojacy sie konkurencji Ukraincow ;)
  • Odpowiedz
@LajfIsBjutiful: To, że po większości kierunków wcale nie zarabia się więcej to jest akurat fakt. Studia mogą pomóc jeśli idziesz na inżynierię lub coś podobnego, ale nikt cię nie będzie obsypywał pieniędzmi za ukończenie polonistyki albo filologii.
  • Odpowiedz