Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@idk_nvm: wiem sorki miałem wam pisać rano bo wczoraj już jakieś #!$%@? zbierały, ale dzisiaj ktoś od razu bomby na banie walił pkcem po 50 k, to nie będę wam dawał spółki +35
  • Odpowiedz
@DawCioS: Wolumenu to tam nie ma to pozdro ze sprzedażą. Kupiłem to kiedyś za 10k to podbiłem cenę o dobre parę %. Na grosze to może i można, ale grubi chłopcy się tu nie pobawią.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
No nie wiem spokojnie możesz dzisiaj i wczoraj obrót 250 k spokojnie wyjdziesz klepakami 10k, problem może się zrobić przy 20 ale są zlecenia w arkuszu po 5k akcji
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@bitcoinowa-babuszka: po pierwsze do 09.07 można załapać się na dywidendę, po drugie wybicie z wieloletniej konsoli, po trzecie to trochę taka reakcja łańcuchowa jeden wziął duży pakiet ktoś inny to zobaczył ktoś jeszcze podlapal i tak o sobie rośnie, po wolumenie jeszcze forka złapałem kilka dni temu ale jak widać nie bardzo chce wybijać
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Również śledzę tego gościa wystarczy patrzeć gdzie się kotłuje a tam się coś szykuje za zwyczaj i to doskonałe widać, potem wchodzisz na bankiera widzisz o spam o tej i o tej spółce i wiesz, że ten kto spamuje nie odpuści tematu i będzie robił wszystko żeby spółka była jak najwyżej, wystarczy się podłączyć pod nurt, ja tak często kółka robię na devoranie pojawia się popychacz + spam = lecimy w górę
DawCioS - Również śledzę tego gościa wystarczy patrzeć gdzie się kotłuje a tam się co...

źródło: comment_1625673015KjNE0p6oLMTTYpbk3b4DKG.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz