Wpis z mikrobloga

https://www.fxmag.pl/artykul/millennials-venture-capital-asi-sa-inwestuje-1-mln-zl-w-femion-technology-sa-spolke-technologiczna-z-branzy-platnosci-online-kurs-femion-wzrosl-o-46

Femion Technology - Femtech (SMSkredyt na brokerze bo wiszą na starej nazwie)

Szykuje się ciekawa jazda na ciekawej spółce. Przede wszystkim fundusz VC Millennials który tam wszedł jest warty uwagi, jezeli oni położyli kaske to znaczy ze spółka jest godna uwagi.

Polecam się zapoznać bo niebawem będzie zdecydowanie wyżej
#gielda #newconnect #femtech #femiontechnology #akcje #inwestycje #franek022 #inwestujzfrankiem
franek022 - https://www.fxmag.pl/artykul/millennials-venture-capital-asi-sa-inwestuje...

źródło: comment_1625648202L8zeGsRWvBqFzJHsG1nWYH.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • 0
Tutaj pozwolę sobie przekleić dobry post z forum bankiera -
Dla mnie info nr 1 to ze wracają do udzielania pożyczek, tutaj za najlepszych czasów było 7 milionów zysku a z tego co się orientuje to konkurencja w tym segmencie się zmniejszyła więc jest szansa na co najmniej powrót ww kwoty. Wtedy kapitalizacja 50-60 baniek jest jak najbardziej ok. Do tego dochodzi rozszerzenie działalności o płatności odroczone, czy im to wyjdzie, nie
  • Odpowiedz
@breezray to jest startup. Imho mozesz liczyc na zysku 10-40x w perspektywie kilku lat lub utrate 90-99% kapitału.

W takich inwestycjach najistotniejsze jest czy wierzysz w pomysł, zespół i wykonanie.
  • Odpowiedz
Sam ten fundusz Millenials VC to jest startup.
Dopiero raczkuja, maja malutki budzet.

Widze, ze robia oferte prywatna na swoje akcje.
Wg nich cenia sie na jakies 28mln pln.

Spolka, ktora ma 230K zysku za ostatni rok.

Takze bym sie nie podniecal tylko na spokojnie przeanalizowal.
  • Odpowiedz
zobaczymy po dzisiejszej sesji jakie horyzonty na jutro i resztę tygodnia


:D :D :D

Inwestujecie w startup w horyzoncie dni czy tygodnia?
  • Odpowiedz
  • 0
@markier: Akurat tak się składa ze Millennials jest mi dosyc bliski i wiem jak to wyglada od środka. Maja dojście do dużych pieniędzy od inwestorów, oferta prywatna to kolejny krok do upublicznienia millennialsa na NC być może jeszcze w tym roku. Niesamowici eksperci. Gwarantuje :)
  • Odpowiedz
  • 0
@gosciu82: Trzymam i nie tylko ja. Ogólnie tam jest ciekawa rozgrywka ale nie mogę tego napisać na forum publicznym. Są tam dwa fundusze jeden z cypru drugi z UK. Oba to firmy deweloperskie. Cisza na spółce jest nie dlatego ze nic się nie dzieje. Tyle :)
  • Odpowiedz