Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 34
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Witam państwa bardzo serdecznie, 07:02:00, Środa, 07 lipca 2021. Imieniny: Cyryla, Estery, Metodego. Słońce wstało dziś o 04:21. Będzie oświecało nas 16 godzin i 59 minut, w zenicie znajdzie się o 12:51 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 21:20. Ciemna noc zapadnie o 23:52, ale gwiazd można wypatrywać od 22:14.
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Witam państwa bardzo...
  • 14
via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
Hej Ptysie!
Wstałam, umyłam piekarnik i tak sobie uświadomiłam, że od nowa boli mnie gardło (°°

Siadam do śniadanka a w międzyczasie telekonferencja z tatą. Dziąślak ma drugi ząb. Coraz mniej Dziąślaka, coraz więcej Zębiaka. Ale kąsa tymi kasownikami ()

@algus atmosfera przedobrobnna pewnie gęstnieje, więc zapytuje czy trzymasz się tam?
@micke @AllGoesWrong @bolorollo @buczubuczu @Dddkop @Dziesion @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @nie_mowie_po_kociemu @Sikorka2017 @Syskiev @Wejszlo @omi-omi @Pjotsze @TomTailor100 @algus @wyinwidualizowany @petla_sprzezenia @Dddkop @wynalazek_one @shitty_support @slabehaslo @Dioddy @lenythenub @Mosiondz

no dzien dobry wczoraj do somsiada baba przyszla jedna i maz jej potem szukal jak z psem na spacerze bylem w nocy. drzwi do sasiada otwarte a ona pare metrow dalej siedziala za samochodem i sie chowala xD. ja do niej dobry wieczor a ona zebym cicho